free web hit counter Skocz do zawartości
kac3per

Zaprzestanie brania Finasterydu na okres 2 tyg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy Forumowicze,

Od ok. 10 zażywam lek Propecia. Teraz chciałbym przejść na Nezyr. Będzie wiązało się to z 2 tygodniową przerwą w braniu fina.

1) Czy okres 2 tyg bez fina mocno wpłynie na efekt kuracji? Włosy zaczną wypadać?

2) Czy Nezyr tak samo wchłania się jak Propecia i mogę liczyć na taki sam efekt kuracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nezyr czy propecia to nazwy handlowe leków zawierających tą samą substancję czynną czyli finasteryd (w dawce 1mg) . Co do tego czy coś poleci to jeden rabin powie tak a inny powie nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ok. 10 zażywam lek Propecia. Teraz chciałbym przejść na Nezyr. Będzie wiązało się to z 2 tygodniową przerwą w braniu fina.

 

skoro sam się "leczysz" to powinieneś mieć podstawową wiedzę, poczytaj skład chemiczny i substancję czynną w obu lekarstwach i sam sobie odpowiedz na to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje ale zaobserwowałem pewną zależność. Na 3 tyg zaprzestałem brania fina (Propecia). Po tej przerwie zacząłem brać Nezyr (zamiennik). Biorę go już 12 dni. Zaobserwowałem, że włosy pogorszyły się i stały wiotkie. Niektóre wystają poza inne tak jakby miały niedługo wypaść. Nie wiem czy się martwić. Może będę miał tzw. linienie związane z przerwą i ponownym zastosowaniu fina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...