free web hit counter Skocz do zawartości
hope

Złe samopoczucie po finasterydzie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , od miesiąca zacząłem brać finasteryd jednakże ostatnio zacząłem się źle czuć , mianowicie pierwsze spadło libido niemalże do zera , ból jąder , brak apetytu , spadek wagi i uczucie złego samopoczucie jak bym miał zaraz zejść , oczywiście zaprzestałem brać lek i wszystko wróciło do normy , czy ktoś z was miał podobne objawy ? spróbować ponowie czy z takimi skutkami ubocznymi lepiej nie ryzykować ? Dziękuję za rady i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkrecasz sobie, ja biorę już pół roku ok 0.5 mg dziennie i jednym skutkiem ubocznym jest mniejsza ilość spermy i tyle.

Tak to jest wszystko normalnie, pała stoi jak Sosna, na siłowni nie zauważyłem żadnych ubokow a włosow wypada mi już tyle co kot naplakal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia z finem - Złe samopoczucie (prawie depresja) u mnie utrzymywało się przez cały okres brania fina 1mg ED - 14 miesięcy. W dodatku ciągle byłem niewyspany, mimo że przespałem całą noc (7 godz.) to cały czas chciało mi się spać. Co do bólu jąder to miałem przez 2-3 dni. Jeśli chodzi o wage, to u mnie w drugą stronę...z 68-69kg na 75-76kg przy wzroście 176 (dieta była ta sama). Oczywiście spadła też jakość nasienia.

Odkąd rzuciłem fina (2 miesiące) to jakość nasienia wróciła do normy. Tak samo nastrój. Natomiast brzuch i cycki zostały - mimo biegania 10km co drugi dzień i diety (obecna waga 67kg - 176cm wz.).

Jeśli chodzi o efekty fina - nie miałem żadnych efektów. Teraz jestem na ducie.


- fin 1mg (Nezyr) - ED / po 14 miesiącach (Avodart) 0,5mg E3D

- RU 5% w KB - 3,5ml ED

- cynk, biotyna + MSM - ED

- Zoxin-Med - 2x w tygodniu / Bambino ED / Selsun Blue 2x w tyg.

- Saba gel z hydro - E3D

- dermaroller 1,5mm - 520ig 2xtyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...