free web hit counter Skocz do zawartości
nord

Gęstość na cm2 w poszczególnych klinikach

Rekomendowane odpowiedzi

Próbuję się odnieść do informacji jaką dostałem od przybylskiego tj. 55-60/cm2, jak to wygląda w zagranicznych klinikach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest źle gęstość ale wszystko zależy od stosunku ilość wlosa/graft. Ja będziesz miał średnio 1,7 włosa na graft to 60/cm trochę słabo ale jak np 2.3 włosa na graft to już zdecydowanie zmienia postać rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależnie od konkretnego przypadku i konkretnej kliniki. W jednej 40gr/cm to max ich możliwości, a w drugiej jak będziesz miał kasę i donor to zrobią Ci spokojnie 70gr/cm.

Poza tym to co zauważył Marcin - należy brać pod uwagę średnią włosów w grafcie i przede wszystkim grubość włosów.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70?Serio,kto tak robi?Nie żeby się sprzeczał ale czytałem że chrurdzy robią po 40-55 grafta/cm^2 przy co stanowi ok 50% naturalnej gęstości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz 108. ( tak wiem, że przy tak gęstym pakowaniu może nie odrosnąć).

World-record-hair-transplant-maker-face-value-clinic-hair-transplant-in-mumbai-5.jpg


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
70?Serio,kto tak robi?Nie żeby się sprzeczał ale czytałem że chrurdzy robią po 40-55 grafta/cm^2 przy co stanowi ok 50% naturalnej gęstości

 

Bisanga robi 35-40graftow na cm2 i wedlug niego to polowa naturalnej gestosci.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak że oni to robią stopniowo?Znaczy że linie gęsciej (czytałem gdzieś że koło 70) a potem rzadziej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
70?Serio,kto tak robi?Nie żeby się sprzeczał ale czytałem że chrurdzy robią po 40-55 grafta/cm^2 przy co stanowi ok 50% naturalnej gęstości

 

Bisanga robi 35-40graftow na cm2 i wedlug niego to polowa naturalnej gestosci.

A nie wiesz jak robi linie?Bo 40 graftów to raczej nie dużo....A właśnie się do niego wybieram.Marzył mi się Lorenzo z Hiszpanii ale chyba nie na moją kieszeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info A wiesz jak leci dalej?Bo nie ukrywam że idę w NW5a:( W ogóle co rozumiesz pod pojęciem linia?Czy to powiedzmy front(zakola + język),coś tak jak ty miałeś przeszczepiane?Bo tak ze zdjęć widziałem że właśnie front miałeś robiony.W ogóle prawda to że naturalnia gęstośc to ok 80-100/cm^2? Jeśli tak to gęstość frontu byłaby całkiem przyzwoita.70% tego co było to dużo,chyba że zakładają że tylko część z tego wyrośnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kolei: linia to linia, jakieś 2, 3mm na calej długości. Język to zupełnie co innego. W linie pakuje się tylko grafty jednowłosowe dlatego tam jest taka gęstość. Za linia daje się grafty wielowłosowe i tu już zależy od lekarza ilu włosowe gdzie i pod jakim kątem bo każdy magik ma swoje techniki. W rzeczywistości powinno być gesciej za linią. Bo jak Ci tam zrobią ok 45/cm a średnia będzie powiedzmy 2.2 włosa na graft to wtedy masz włosów prawie 100 w jednym cm kwadratowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha muszę się jeszcze dużo douczyć,dzięki:)

Bo jak Ci tam zrobią ok 45/cm a średnia będzie powiedzmy 2.2 włosa na graft to wtedy masz włosów prawie 100 w jednym cm kwadratowym.

Czyli rozumiem że dają około połowe naturalnej gęstości na front?Tak pi razy drzwi,na przykład na twoim przypadku,bo jak pamiętam donor miałeś dobry(80? czy 75?).A czytałem że naturalnie jest ok 80-100 graftów.Swoją drogą to ciekawe bo wydawało mi się że włosy z tyłu są gęstsze niż z przodu(nawet tak po sobie patrząc) a wychodzi że nie za bardzo bo donor w przedziale 80-100 to już jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego donor 100 to qrwa na tym forum a jest nas tu trochę ma może 1 albo 2 osoby... chyba że jesteś szympansem to faktycznie 100 nie robi wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może jakieś hindusy mają 100 to miałem na myśli naturalną gestość w miejscu biorczym,czyli włosy jakie mieliśmy przed łysieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...