free web hit counter Skocz do zawartości
Athlete91

Co polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zarejestrowałem się już jakiś czas temu ale przez problemy osobiste i brak czasu nie szalałem zbytnio z aktywnością.

Widzę, że jest tutaj spore grono osób, które zna się na różnych środkach i wprowadzają wiele kombinacji aby znaleźć ten złoty środek

Bardzo mnie zastanawia jakaś składanka, która ewidentnie daje dobry efekt. Do dzisiaj nie wiem czy wybrać Ru a może CB itp.. hehe

Zastanawiam się też nad minoxidilem i Seba żelem

Próbuje odnaleźć się w tych wszystkich terminach, dojść do początku aby to wszystko pojąć ale jest tego bardzo dużo.

Czy może znalazła by się osobą, ktora napiszę mi jakąś dobrą terapię na wypadanie? Byłoby super jakbym dowiedział się cenowo ile wychodziloby to miesięcznie

 

Osobiście póki co robię papkę z organicznego żółtka kurzego, krzemionki, ormusa, oleju z czarnuszki, Almy w proszku jako naturalnego blokers i octu jabłkowego. Zależy mi aby na maxa odżywiać cała skórę głowy wraz z mieszkania. Dodatkowo dodaje troszkę kolagenu w proszku

Dziękuje za pomocne posty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

goście tutaj na forum wcierają w łeb całą tablice mendelejewa a Ty myślisz że kurze jajko Ci pomoże? obudź się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale jakaś lekka alternatywa musi być hehe Może mógłbyś mi pomóc z powyższym postem? Jesteś jedyną osobą, która odpisała mi na jakikolwiek post. Tutaj komunikacja jest tylko w gronie zamkniętym widzę, szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

papke ktora robisz mozesz sobie darowac strata czasu, musisz cos wybrac z dostepnych i skutecznych srodkow i przetestowac na sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Profoloan naprawde daje rade polecam każdemu

 

 

 

proponuje zbanowac od razu naganiaczke scamu, bo jeszcze ktos w to uwierzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...