free web hit counter Skocz do zawartości
salvadorek

Finasteryd - 6 miesiąc, refleksje :)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Naczytalem się tutaj sporo złych rzeczy o finie, zaburzona erekcja, miękka faja, rozrost cyckow, źle samopoczucie i ogolnie uboki takie że żyć się nie da. Co po niektorym to chyba nawet od samego patrzenia na fina fajka odpada :P

 

Biorę fina już prawie pół roku i możecie mi wierzyć lub nie ale nie zaobserwowałem nawet jednego efektu ubocznego. Co prawda pozytywów niestety też zbytnio nie widać :P brak zagęszczenia góry itp

 

Czuje się jakbym lykal cukierki, także myślę że fina się nie ma co bać tylko każdy niech spróbuję we własnym zakresie (nie twierdzę of course że inni ubokow nie odczują, ja poki co nic takiego nie stwierdziłem).

 

Ja chyba jestem jakiś inny bo nie wiem czy fin w ogóle na mnie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używasz tylko finasterydu? Jeśli tak to może dlatego nie widzisz efektów, sam finasteryd cudów raczej nie zdziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze pol roku. Jezeli nie widzisz pogorszenia to znaczy ze dziala jak pogorszenie wskocz na duta po roku czasu.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę ponad rok i też nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych. Dalej dwa, trzy razy dziennie potrafię działać z dziewczyną. Jedynie co to, były krótkie etapy z bólem jąder, nie wielkim ale jednak.

 

Dodam też, że łysienie na pewno mocno zwolniło ale nie powiedziałbym o zatrzymaniu całkowitym lub o odrostach w moim przypadku. PS: Biorę samego fina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...