free web hit counter Skocz do zawartości
noname

Świecące się zakola, spocona skora głowy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Moja walka z łysieniem trwa już kilka lat, szerzej opisywałem temat w innym wątku. Nie to będzie jednak clue tematu.

Cierpię na łysienie androgenowe, mam 23 lata i duże zakola, korona też jest już przerzedzona. Tragedii jeszcze nie ma, ale obawiam się, że za 2-3 lata to może być już dramat.

Skóra głowy na zakolach bardzo się świeci i jest niemal ciągle spocona - czuć palcem, że zbiera się na niej jakiś łój/coś w tym stylu. Byłem u dermatolog, która stwierdziła, że to normalne przy łysieniu androgenowym i że nie da się tego wyleczyć... kiedy zadałem jej pytanie, dlaczego w takim razie wiele osób, które zmaga się z wypadaniem włosów na skroniach, nie ma tak świecącej i spoconej skóry głowy jak ja, to rozłożyła ręce i stwierdziła, że niektórych chorób nie da się leczyć, nie określiła co mi dolega. Osobiście podejrzewam, że to łojotokowe zapalenie skóry.

Stosuję Nezyr przez dwa lata, bez większych efektów, Loxon powodował, że skóra głowy dodatkowo się łuszczyła.

Moje pytania:

1. Dlaczego skóra na głowie tak się świeci i poci? Czy jest na to jakiś sposób, aby to leczyć? Co to może być za choroba?

2. Czy po przeszczepie włosów te nie wypadną (w teorii nie powinny), ale jak mam już tą chorobę skóry, to obawiam się, że może mieć to wpływ.

 

dzięki za odpowiedzi z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...