free web hit counter Skocz do zawartości
zetx

Czapka, kask i sport

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

jako iz lece przed swietami do Dr. Marala mam pytanie do formumowiczow w paru kwestiach. Czy po 2 tyg od zabiegu tzn. 15 dniach glowa bedzie jako tako wygladala aby w pracy szef nie wywalil mnie na chorobowe za niereprezentacyjnosc (pracuje w biurze, z klientami) ?

Ze wzgledu na swieta bede mial zabieg w sobote, a wylot na nastep dzien o 11:30, czy nie jest to moj blad i czy w niedziele normalnie mnie rano przyjma i zrobia wszystkie czynnosci pielegnacyjne (dostalem potwierdzenie z kliniki ale fajnie jak sie wypowie ktos kto mial podobna sytuacje).

Jak wygladaja czynnosci pielegnacyjne w pierwszych tyg ? Trzeba miec po 1h rano i wieczorem zeby ogarnac glowe ?

Po ok 6 tyg. od operacji mam zaplanowany wyjazd na narty, czy poprzez noszenie kasku nie bedzie ryzyka ze mieszki i wlosy nie uszkodza ?

No i co ze sportem, silownia, basenem itd., nie chcialbym sie zapuscic przez 3 miesiace.

 

Z gory dzieki za wszelka pomoc i informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże ludzie jak wy wkurwiacie, takie pytania były już 1000000 razy poruszane na forum Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i poszukać ale po co lepiej zaśmiecać.

Oczywiście tacy użytkownicy są w ogóle nie aktywni na forum bo najlepiej tylko zapytać i się kurwa czegoś dowiedzieć nie mówiąc już o tym że albo nie robią relacji swoich zabiegów albo jak robią to na pierwsze trzy cztery miesiące a potem jak włosy zaczynają odrastać to mają wszystko w dupie, też jest 2000 tutaj takich niedokończonych tematów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boże ludzie jak wy wkurwiacie, takie pytania były już 1000000 razy poruszane na forum Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę i poszukać ale po co lepiej zaśmiecać.

Oczywiście tacy użytkownicy są w ogóle nie aktywni na forum bo najlepiej tylko zapytać i się kurwa czegoś dowiedzieć nie mówiąc już o tym że albo nie robią relacji swoich zabiegów albo jak robią to na pierwsze trzy cztery miesiące a potem jak włosy zaczynają odrastać to mają wszystko w dupie, też jest 2000 tutaj takich niedokończonych tematów

 

Dzieki za krotka odpowiedz na wszystkie moje powyzsze pytania. Zjedz snikersa i daj sie wypowiedziec kolegom z wyzszym poziomem kultury osobistej. Pozdrawiam

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrix

 

Nie znam cię, pewnie już długo siedzisz na tym forum ale wydaje mi się, że się po prostu wypaliłeś tutaj.

Czasami lepiej jest pomilczeć niż coś powiedzieć, zwłaszcza takim rynsztokowym językiem (niezależnie od meritum sprawy).

 

Narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pooglądaj sobie zdjęcia i filmy 2 tygodnie po i będziesz widział jak to wygląda.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...