free web hit counter Skocz do zawartości
kuba4388

Pytanie o wypadnięty włos - z cebulką czy to naskórek?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale czemu ma służyć to pytanie? To włos natywny, przeszczepiony? Coś Cię niepokoi?

 

 

Nie, raczej jestem spokojny. Rezultat przeszczepu włosów w BHR jest naprawde dobry. Jednak jak większość osób tutaj mam fioła na punkcie włosów i wczoraj przy przeczesewaniu włosów wypadł mi taki włos i zaczałem go oglądać. I wstawiłem tutaj. Ogólnie włosy mi nie lecą, raz na jakiś czas znajde taki włos. Rzadkość.

 

Co to znaczy, że to włos natywny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrodzony [emoji6] Czyli nie ten przeszczepiony. Ja sobie sam wyrwalem z lini jeden włos penseta, bo był dwu włosowy i jakoś niżej i nie pasował. Już myślałem, że nie odrosnie. Ale po dwóch miesiącach zaczyna wychodzić. Myslalem nawet, że ta teoria o nie strzyżeniu maszynka przez rok ma sens. Ale jak już się zakorzeni, to chyba nie ma to znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrodzony [emoji6] Czyli nie ten przeszczepiony. Ja sobie sam wyrwalem z lini jeden włos penseta, bo był dwu włosowy i jakoś niżej i nie pasował. Już myślałem, że nie odrosnie. Ale po dwóch miesiącach zaczyna wychodzić. Myslalem nawet, że ta teoria o nie strzyżeniu maszynka przez rok ma sens. Ale jak już się zakorzeni, to chyba nie ma to znaczenia

 

Zatem włosy natywne, które wypadają (np podczas ruchu mechanicznego) z cebulką odrastają z czasem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...