free web hit counter Skocz do zawartości
Dante

Minoxidil przestał działać?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

W lutym tego roku zacząłem stosować minoxidil, pierwszy miesiąc 2% Piloxidil, potem 5% Alocutan Forte. Dodatkowo Zoxin Med.

Po fazie linienia miałem bardzo dobry odrost, nie było widać tonsury jak i zakola się zmniejszyły.

 

Po około 3 miesiącach zakola się zaczęły powiększać i przerzedzała się tonsura. Od września nastąpiły bardzo nasilone przerzedzenia.

Zauważyłem również, że ketokonazol mocno wysusza mi skóre, aż stała się ona czerwona, dlatego z niego zrezygnowałem. Jednakże sam minoxidil, mimo stosowania go raz na dzień w niedużej dawce, powoduje że nad ranem zawsze mam suchą skórę i od tego łupież.

 

Co powinienem zrobić. Odstawić minoxidil?

Dosyć dziwne to wszystko, zważywszy na to, że minoxidil dał mi odrost do jedynie 3 miesiąca, a według badań, najlepszy efekt uzyskuje się po 2 latach.

Niedługo mam zamiar zacząć brać finsteryd w dawce 0,2mg na dzień.

 

Prośba o pomoc co robić, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero mam zamiar brać fina. Keto odstawilem z miesiąc temu bo od września mi strasznie wysuszal skore az sie robila czerwona.

Myślę ze keto+minox dzialal te 4 miesiące poki nie powodowalo mi problemow tych skornych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak minox na glowe to tylko pianka inaczej nie dasz rady. po 2 minox bez blockera to killer dla mieszkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak minox na glowe to tylko pianka inaczej nie dasz rady. po 2 minox bez blockera to killer dla mieszkow

Ciekawe, czemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...