free web hit counter Skocz do zawartości
visac

Maral czy Koray Erdogan. Proszę o ocenę i rady

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, to będzie mój pierwszy post. Forum śledzę już od jakiegoś czasu; sam pomysł przeszczepu też chodzi mi po głowię już od jakiegoś czasu.

 

Chciałem zwrócić się do Was z poradą, do kogo byłoby najlepiej się wybrać z moim problemem? Polscy specjaliści raczej odpadają ze względów finansowych. Indie raczej też. Po przejrzeniu różnych postów, myślałem, aby wybrać się Koraya lub Marala; tylko który poradzi sobie lepiej?

 

Niebawem będę miał 30 lat. Ojciec w wieku lat 60 ma wciąż wspaniałe włosy. U matki włosy były zawsze kiepskiej jakości. Brat starszy o 9 lat, goli się już praktycznie na łyso. Brat matki oraz ojciec również nie posiadali bujnego owłosienia.

 

Dodatkowo bardzo szybko przetłuszczają mi się włosy. Czytałem ostatnio na forum, aby użyć Selsun Blue - pomoże na te dolegliwość?

 

I najważniejsze czy da się tutaj ogarnąć jakąś sensowną linie włosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Poswal.

Koray po przykładzie mojego kumpla którego widzę praktycznie codziennie to odradzam.

Maral słabo przy twoim stanie gdzie na pewno będzie potrzeba więcej. Chyba że nie zależy ci na donorze.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koray to masówka naciagaja grafty kosztem natwynych włosow a w miejsca łyse gestosc taką sobie robia. A Maral to wiadomo, o donor i linie za bardzo nie dbaja. Wiec j.w rozważałbym Poswala, albo Przybylskiego. Z twoimi włosami(chodzi o kolor) i budżetem, skoro stac Cie na Koraja to pewnie ładnie by zaszalał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kisne jak piszecie ze Maral nie dba o linie, w klinice 3 razy rysowali mi linie bo mi sie nie podobala, jak nie umiesz dukac po ang i sie wstydzisz walczyc o swoje to najlepiej jedz z mama do polskiego doktorka. Jest tez wiele relacji gdzie ht sie udal i ludzie zadowoleni. Nie ma co ocuekiwac ze z nordwooda 4 zaraz george michael wyrosnie na potylicy. Tam wala masowke i cena tez jest hurtowa. Nie zaprzecze, ze team zabiegowy tez jest wazny.

Z Twoim donorem ja bym sie nie zastanawial i polecial do Turcji, dostaniesz 4500 na 1 zabiegu, jak bedzie Ci za malo to za rok poprawisz w pl lub gdzies na zachodzie.

 

Btw. Jak bylem w klinice to spotkalem 2 kolesi co juz 3 raz u Marala byli. Szwajcar i holender, byli ultra zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak trafisz na team u Marala co przy pierwszym zabiegu przeora donor, to pozniej bedzie problem z uzupelnieniem ubytkow u kogokolwiek

 

 

jan_kasprzak_1989 co takiego bylo zle zrobione u Twojego kolegi po zabiegu w Indi u dr As ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel miał u Koraya, może źle się wyraziłem.

Jeżeli chodzi o to co mu nie odpowiada to:

1. Gęstość

2. Gęstość

3. Gęstość

4. Linia, kształt ok, ale prawe zakole dziwnie wygląda, na poszarpane

5. Na linii występują licznie grafty wielowłosowe

6. Na prawym zakolu włosy rosną mu pod dziwnym kątem.

7. Donor mogli by się trochę bardziej postarać.

Ogólnie daje ocenę 3/10

To są jego słowa.

Pozdrawiam i Wesołego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bierzesz fina?

 

Nie, nie biorę żadnych leków i szczerze powiedziawszy jestem negatywnie nastawiony do jakichś dłuższych farmakoterapii.

 

No cóż, dzięki za wszelki odpowiedzi. Przyznam szczerze, że nie zbyt pomogły mi w podjęciu konkretnej decyzji. Myślałem o Poswalu, ale jednak wypad do Indii wydaje się nieco bardziej skomplikowany, aniżeli do Turcji. Poczytam jeszcze różne relacje i pomyślę, bo chciałbym mieć to jakoś w marcu za sobą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bierzesz fina?

 

Nie, nie biorę żadnych leków i szczerze powiedziawszy jestem negatywnie nastawiony do jakichś dłuższych farmakoterapii.

 

No cóż, dzięki za wszelki odpowiedzi. Przyznam szczerze, że nie zbyt pomogły mi w podjęciu konkretnej decyzji. Myślałem o Poswalu, ale jednak wypad do Indii wydaje się nieco bardziej skomplikowany, aniżeli do Turcji. Poczytam jeszcze różne relacje i pomyślę, bo chciałbym mieć to jakoś w marcu za sobą

"nieco bardziej skomplikowany"? come on! Lot bezpośredni do Delhi prosto z Frankfurtu ok 7-8 godzin i kierowca z hotelu Cię odbiera to jest skomplikowane? Czym się to różni od wypadu do Turcji?


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjales ta decyzje do tego marca? Juz kwiecien, gdzie robiles to ht w koncu?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...