free web hit counter Skocz do zawartości
kuba4388

Przeszczep część 2 / rozeznanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Na forum możecie zobaczyć moja relacje z przeszczepu w Brukseli w klinice BHR. Jestem zadowolony z efektów. Właśnie przyszedł czas, aby zreperować koronę. Mysle, ze skorzystam z oferty BHR, ale wole mieć rozeznanie, jakie mam opcje? Dr Bisanga wycenił donor na 2000 graftów. Obszar jest dość duży, ale może uda się coś wydłubać z brody

 

Co byście polecali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I Ty chcesz taki obszar pokryć 2 tys graftów?

 

Nie wiem, dlatego pytam Was i proszę o oponie. Chciałbym coś zrobić z tym prześwitem, bo mnie to irytuje. Pewnie nie uda się uzyskać takiej gęstości jak z przodu, ale coś się na pewno da zrobić, żeby było lepiej. Nie oczekuje cudów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tam to najlepiej 4k graftów a 3 to minimum zwłaszcza przy takim kolorze włosów

 

Zgadza się. Dr Bisanga mówił, ze najlepiej było pokryć 4k graftów, ale takiej ilości nie mam. Zadowoliłbym się 3k i w miarę zadowalająca gęstością. Jednak 3k i BHR to duże koszty, których chciałbym uniknąć. Chciałbym zmieścić się w 20 tysiącach złotych mniej więcej. Nie wiem gdzie udać się po pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug mnie da sie wyciagnac z tego donoru nawet 5 k gr tylko pozniej trzeba go obcinac na bardzo krotko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie da sie wyciagnac z tego donoru nawet 5 k gr tylko pozniej trzeba go obcinac na bardzo krotko

 

Przypomnę, że jestem po STRIPie i mam bliznę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A myślałeś o poswalu?

 

Nazwisko zdaje się być znajome, ale gdzie ten lekarz przyjmuje i jakie ma stawki?

 

-- 31 sty 2019, 19:51 --

 

Przypomnę, że jestem po STRIPie i mam bliznę

 

ja tez i gole donor na zero max 3 mm

 

Te 0,3 z tylu by przeszło, bo mam tam grube i gęste włosy, ale po bokach są rzadsze

 

-- 31 sty 2019, 19:52 --

 

Tak?? To pokaż ten donor wygolony na 0 po stripie?

 

 

Nie gole głowy. Podgalam tylko boki maszynka u fryzjera, ale jak jesteś zainteresowany to wyślę Ci jakieś zdjęcia blizny, które mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakość słaba ale widać że blizna jest, myślałeś o mikropigmentacji? To przy takiej fryzurze chyba dobre rozwiązanie, choć nie wiem jak ten "malunek" siada na zbliznowacenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myślałeś o mikropigmentacji? To przy takiej fryzurze chyba dobre rozwiązanie, choć nie wiem jak ten "malunek" siada na zbliznowacenie...

 

 

ogolnie to blizna mi nie przeszkadza, nawet zapomnialem ze ja mam, nie bede w nia inwestowal wole zrobic dobrze przod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ile graftów miałeś przeszczepionych za pierwszym razem?3k?

 

Serwus,

 

Ponad 3k jakoś. Nie pamiętam, dokładną ilość podałem w relacj (tak mi się wydaje

 

-- 05 lut 2019, 10:33 --

 

 

 

-- 05 lut 2019, 10:38 --

 

-- 05 lut 2019, 10:39 --

 

Witam zainteresowanych tematem,

 

rozważam ostatecznie w/w kliniki. Wprawdzie Indie to odważna wyprawa, ale oferują dobrą cenę za graft i zacząłem się nad tym poważnie zastanawiać, bo w sumie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie taką właśnie wycieczkę zrobić na forum jest dużo superlatyw na temat dr Poswala, jednak np pod filmikiem kliniki jeden z klientów pisze, że doktor jest oszustem. Są też inne nieprzychylne komentarze. Chciałbym, żeby decyzja, która podejme byłą właściwa i decydujac się na wyprawę do Indii wrócić zadowolonym z efektów, a nie rozczarowanym. Gdzie mogę poczytać / przejrzeć pracę dr Poswala? Czy na forum ktoś oprócz Przemka robił zabieg w Indiach?

 

Zapraszam do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Poswal odratował kolegę Majette po polskich rzeźnikach. To jest top lekarzy.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak, Poswal odratował kolegę Majette po polskich rzeźnikach. To jest top lekarzy.

 

Jeszcze jakieś polskie relacje z Indii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...