free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

OC000459 -CRTH2- Antagonist

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o tym leku, jest to do dostania w Polsce? Będą jakieś zamówienia? (ktoś już to testował?)

Podobno to obok osh jedna z nadziei na bujną czuprynę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu mają mieć to ludzie z USA ( z tego co wiem) .Środkiem nowego roku będziemy wiedzieć na jakim gruncie stoimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja1922 - a to jest stymulator czy bloker, bo nie doczytałem i w sumie osobiście z czym byś wiązał większe nadzieje z 0C000 czy osh?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OC000459 jest inhibitorem/blokerem zmniejsza stezenie białka PGD2 którego jest dużo wiecej u łysiejących tu badania: http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3319975/ jako dodatkowy bodziec do stymulacji latanoprost lub bimatoprost(analogi prostaglandyn) A OSH tez jest inhibitorem tyle ze proteasomów.Są dwa nurty .Który będzie skuteczniejszy to sie okaże : ) Ja jako stymulator próbował bede (jesli bedzie szansa OSH )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie bardzo dobre wiadomości 0C000459 juz jest zsyntezowane i to do bardzo dobrej czystości 99,51% http://www.hairlosshelp.com/forums/mess ... ARTPAGE=23 ,oraz OSH 101(NEOSH) zaczyna testować duza grupa ludzi i tez udało sie uzyskać bardzo dobrą czystość +/- 98% .Tak wiec nic tylko czekać na efekty.Troche jestem sceptyczny bo nigdy nie widziałem zdjęc ale podobno ci co stosowali OSH101 wychodzili nawet z NW4 do nw 1.(niebawem bedziemy mieli czarno na białym dokumentacje zdjęciowe ) Trzymać kciuki wszyscy!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inhibitory proteasomów to jest ciezka artyleria i powazny lek raczej urban legend to np mi wydaje sie biotyna czy MSM w leczeniu androgenówki a do PSI nawet nie ma co tego porównywac.Proponuje przeczytac np ten artykuł : http://www.ptfarm.pl/pub/File/FP/7_2009 ... easomy.pdf ,z drugiej strony z TB4 tez był chwilowy zachwyt ,ludzie sobie wstrzykują to w głowe i jakos o tych efektach cisza,wiec gdybac sobie możemy ja mam chociaż nadzieje ze NEOSH bedzie skuteczniejsze od minoxa oby dużo bardziej taki off top temat brzmi 0C000459 i to tez ciekawy lek ,odnośnie tych nowych badań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

"While OC000459 will help prevent CELL DEATH/inhibtion of hair growth(balding process, PGE2 + Valporic acid WILL help to fix the angiogensis + progenitor cells + WNT singaling problem.

None of the products will create this perfect growth envindonment on their OWN, and MUST be combined! to not only prevent hairloss, but aim for regrowth."

 

Ziom widze,ze GangsterBoy wspomnial o Tobie w tym temacie na HLH,co sadzisz o OC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam na razie zdania, teoretycznie powinno to przynieść świetne efekty, dyskutowałem długo z GansterBoyem na temat OC, sugerowałbym jednak poczekać jak się sytuacja rozwinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ziom bedziesz kupowal dla siebie i probowal czy czekasz na pierwsze relacje chopakow z HLH i dopiero wtedy podejmiesz decyzje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ja nie mam zamiaru tego używać dopóki nie zdadzą relacji, to jest ciągle teoria, ten lek nie ma w literaturze nic wspólnego z łysieniem także najlepiej poczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urban legend to te zejście z NW4 do NW1 .

 

Na starym forum pierwsza wzmianka o OSH101 była już chyba w 2004 roku (Otis o tym pisał). Te niby spektakularne efekty to powstały w wątku Zioma1990.

 

Jeśli się mylę (lub coś przespałem) to proszę o linka - chętnie sie zapoznam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zejście z nw4 do nw1 w okresie 6-8 miesięcy nie jest wcale jakąś urban legend. Jest sporo takich przypadków nawet na zwykłym BIG 3. Także nie wiem dlaczego nie wierzyć w takie coś. Poza tym nikt nie mówił że taki postęp był zaobserwowany w ciągu jednego cyklu, tylko w ciągu kilku po sobie następujących. Swoją drogą jest oczywiste że każdy takich efektów miał nie będzie. Inne efekty mają osoby którym stan się pogorszył w ciągu 1-2lat a inne które dochodzili do takiego stadium przez 15-20lat. Jest wiele czynników w to zaangażowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą Ziom - ale wydaje mi się że będzie tu dużo rozczarowanych osób, bo patrząc na to z boku widzę jak sie wszyscy nakręcają tworząc sami tą miejska legendę. Nie oszukujmy się aby - aby odpowiednio przetransportowac, przechowywać i utrymać czystość potrzeba dużo poświęcenia z czego chyba nie wszyscy zdają sobie sprawe.

 

O.K. koniec OT

 

 

Co do OC to jestem bardzo ciekawy wyników, biorąc pod uwagę to co niektórzy osiągnęli po Cetitizine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma dostęp do forum, na którym testują ten produkt i może coś powiedzieć? Wiem, że to nie jest 6 miesięcy, ale pewnie jakieś relacje są, przynajmniej czy zatrzymało wypadanie lub poprawiło kondycję włosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam,

Jakiś czas temu było robione zamówienie tego specyfiku, nadzieje na efekty były dość duże. Jak to wygląda w praktyce? Prosiłbym o wypowiedź osoby stosujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...