free web hit counter Skocz do zawartości
matheoyzf

Minox 15%

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie; Ziom 1990 Lion i inni, proszę was o radę , stosuje minoksa 15 %ok rok czasu , na grzywke bo mam tam slabe włosy, po czym nie widzę efektów, ba.. moja linia jeszcze bardziej sie pogorszyła, ogólnie 1.5cm poszło w pizdu, odkąd lysieje(jakieś 5 lat) , myślałem ze cos pomoże a tu kupa.. Dlatego mam putanie stosować nadal 15? Czy może lecieć tulko na minoksie 5%?chyba ze mam jakiegoś fejka z tym minoksiem 15,zamawiam z polskiej strony internetowej, która zajmuje się importem kosmetykow z USA. www.szampony. sklep. Pl

 

Ogólnie stosuje również :minoks 5 z flutamidem oraz wew dutasteryd co 3 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuracja mocna wiec powinny być efekty z minoksem różnie jednak bywa duta fluta stosujesz orginały czy zamienniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety z przodu bardzo ciezko wlosy odzyskac, w trakcie pobytu w szpitalu na ok 2msc musialem przerwac kuracje przod polecial strasznie, od jakis 6msc wznowilem kuracje ale niestety tych wlosow z przodu juz chyba nie odzyskam a kuracje mam mocniejsza - dutasteryd e2d+minox 15% na noc+saba gel na noc, stosuje tez minox 5% na dzien ale czasem zapomni mi sie, dodam ze i flutamid w minoxie rozpuszczalem i wiele to nie dalo w zasadzie nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 3dni nie nakladam minoxa 15 tylko 5 ,pytanie czy dobre robie, minoxa 15 zamawiam na tej polskiej stronie,i juz sam nie wiem czy to ryginal z hameryki czy Jakis szit,bo tylko po roku czasu jest mniej niz bylo.dut oryginalny y apteki zamienik,bo min tanszy ,oraz flut rowniez oryg .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez biore z tego sklepu minoxa 15 mysle, ze oryginal pytanie tylko czy jankes rzeczywiscie laduje tam wszystko w takich proporcjach jak podaje, tego minoxa juz chyba ponad rok stosuje i juz jest teraz 3zmiana skladu..ten obecny jest najgorszy wedlug mnie ( czerwony kolor) najfajniejszy byl ten co mial w skladzie miete fajne uczucie chlodu na glowie i przede wszystkim dzialal najlepiej przynajmniej na mnie, mozesz jeszcze kupic na amazon tugain 10%..wiadomo minox 10%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bede nadal stosowal ,15 minoks, jezeli mowisz ze raczej jest git, oytanie czy 15 nmie pierdoli wlosow? bo stosuje na przod,[grzywka rok], bo tam mam przerzedzenia ,i niestety nie widze by cos roslo, ba polecialo wiecej,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...