free web hit counter Skocz do zawartości
urzytkownik_m

Przeszczep u dr Andrzeja Przybylskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w listopadzie 2018 roku poddałem się zabiegowi przeszczepu włosów u dr Przybylskiego w Kaliszu. Miałem przeszczepiane 2800 graftów. Zabiegł trwał 2 dni po ok 8h.

Sam zabieg przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie, do tego stopnia, że po wszystkim byłem w stanie prowadzić auto. Rekonwalescencja trwała dość szybko, ponieważ już po 10 dniach opuchlizna zeszła. Jestem 7 miesięcy po zabiegu i rezultat jest fantastyczny! Zobaczymy jak będzie po roku od zabiegu. Jestem bardzo zadowolony z efektu.

Andrzej Przybylski jest doskonałym specjalistą w przeszczepianiu włosów, którego szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla niego jest.

 

To nie jest ważne dla kogo, oceniamy efekt.

Uwazam że 2800 graftów na takich obszar to dużo, zobaczcie sobie u freitasa czy couto który sadzi taka sama ilość na taki obszar i efekt jest fantastyczny, tymczasem linia jest bardzo słaba jeśli chodzi o gęstość.

 

Oczywisxie wiem że to dopiero 7 miesiąc ale według mnie jak na razie bez hurrra optymizmu. Ciekawe czy doczekamy się zdjęć od everesca bo miał tyle samo graftów na niemal identyczny obszar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo też zależy ile z tych graftowy jest 2-3-4 włosowych. Bo jeżeli u niego przewaga tych pierwszych jest wieksza to wiadomo że będzie gorzej od tych co mają więcej 3-4.

 

Dostales takie wyszczególnienie w formie diagramów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady przecież widać że ma grube włosy, no chyba żeby miał hair per graft 1.8 w co wątpię.

U couto czy freitasa też są pacjenci z hair per graft 2.1- 2.2 i efekty nie są jakieś duże gorsze od tych którzy mają 2.5-2.7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica znacząca, ale jak dla mnie zbyt mało graftów na taki ubytek. Trzymam kciuki, żeby jeszcze się zagęściło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tak patrzę to według mnie everesc miał już lepszy rezultat w 4 miesiącu. Tutaj linia to typowe zapałki wbite w gówno bez kitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady w porownaniu z pierwszymi zdjeciami roznica ogromna. Wiadomo, ze do perfekcji tu daleko, ale zmiana jak najbardziej na plus, a zadowolony ma byc tutaj autor watku, a nie ty i z tego co widze to chyba jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak najlepszy jest ten huj dandinio...kuuuhhhhwa ;D taki polaczek co wpierdala pasze dla swin a nie kuantalupe, kotecz czis. Dostal od tego zakola jakby jebal z wiadra po czym poszedl na zabieg do prandeckiego.... nOOOOOO i sie chuj zaczelo pierwszy zabieg sie mu nie przyjal to poszedl do niego na poprawke tym razem wlosami z dupy. Efekt jest do dupy ale ten ulany tluszczem wieprz nie wrzuci zdjec bo sie wstydzi poniewaz defakto to ma dwie dupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matrix_neo94

- Porównujesz zabieg który kosztuje kilka razy więcej do HT w cenie niskiej.

- porównujesz rezultat 7 miesięcy do 12 miesięcznego. Nie twierdze, że tam jakieś cuda będa za kolejne 5 miesięcy, ale na pewno będzie lepiej

- porównujesz 2 różne stopnie łysienia, autor wątku miał linie cofnięta o przynajmniej 1 cm bardziej.

 

To nie ma najmniejszego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko że nie wiem czy zauważyłeś jaką linie zrobioną ma autor wątku A jaką linie miał zrobioną ten gościu z filmiku także obszar do pokrycia był mniej więcej taki sam. Porównywanie ceny nie ma najmniejszego sensu bo jak sam twierdzi doktor Przybylski on robi dobrze i tanio i Wzoruje się na doktorze Lorenzo. Mowię tylko to co mówił mi na konsultacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałeś o tym, że dokładnie taką linię chciał autor wątku?

Freitas mimo ceny kosmicznej też nie robi idealnie. Spójrz chociażby na linie włosów, "fale" na linii włosów są zbyt duże i zbyt widoczne. Od razu mi się to rzuciło w oczy i wygląda to bardzo dziwnie. Za takie pieniądze oczekiwałbym, że takich ewidentnych niedoróbek nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój gościu. Jest efekt, mamy prawo go komentować. Obszar w przykładzie od Matrixa jest podobny, a nie jak stwierdziłeś zupełnie różny.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie pomyślałeś o tym, że dokładnie taką linię chciał autor wątku?

Freitas mimo ceny kosmicznej też nie robi idealnie. Spójrz chociażby na linie włosów, "fale" na linii włosów są zbyt duże i zbyt widoczne. Od razu mi się to rzuciło w oczy i wygląda to bardzo dziwnie. Za takie pieniądze oczekiwałbym, że takich ewidentnych niedoróbek nie będzie.

 

Człowieku mi nie chodzi o linię się tylko o OBSZAR, a obszar był podobny w oby przypadkach, a co do zygzakow które robi Freitas to nie widzę w tym nic złego.

Naturalnie włosy nie rosną równo i freitas dlatego tak robi, po odroście wygląda to normalnie nie widzę żadnych zastrzeżeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie rosną równo, ale te zygzaki są zdecydowanie za duże. Nie wiem czy to u niego jednorazowy wypadek czy taki ma "styl". Poza tym faktem oczywiście przeszczep idealny.

Moim zdaniem obszar nie jest identyczny, co widać nawet po obszarze przeszczepu, który JEST MNIEJSZY u Freitas - nie robił w ogóle środka góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Efekt jest do dupy ale ten ulany tluszczem wieprz nie wrzuci zdjec bo sie wstydzi poniewaz defakto to ma dwie dupy.

 

moze pokazesz swoj efekt po DHI w Polsce 1700 graftow ?

 

jestes glosolowny a po drugie to nie masz cos pokazac bo nawet w polowie nie masz takiego efektu jak autor teamt po 7 miesiacach, ale tak to jest jak sie wszczepa ilosc graftow nadajaca sie tylko na jedno zakole

 

efekt masz kosmiczny doslownie i w przenosni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...