free web hit counter Skocz do zawartości
adaha

Ocena sytuacji

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Myślę o wykonaniu HT, ale po przeglądnięciu forum zauważyłem że chirurgicznie leczy się raczej mniejsze ubytki niż moje. Czy możecie z doświadczenia ocenić sytuację i doradzić czy jest sens robić HT? Jeśli tak to ile należałoby przeszczepić graftów? Jedna z polskich klinik doradziła mi 2600-2800, ale też z forum widzę już że to znacznie za mało. A może lepiej uciec się do maskowania, np. mikropigmentacja?

 

[attachment=1]wlosy1.JPG[/attachment]

[attachment=0]wlosy2.JPG[/attachment]

 

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie. Donor na zdjęciach masz taki jak byś już ze dwa zabiegi przeszedł i z 6k graftów ci wyciągnęli. Gdyby nie to, to zawsze można było by spróbować ale w Twojej sytuacji chyba to niemożliwe. Mówię tylko moje zdanie. Może inni widzą to inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo podobny ubytek i donor jak Ty. Myślę, że to NW5. A i tak decyduje się na przeszczep pod koniec lata. Jutro wrzucę moje zdjęcia i opis przypadku.

 

Zobacz sobie to:

viewtopic.php?f=23&t=2895

 

Mnie napawa optymizmem. A Mikropigmentację po przeszczepie też możesz zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz bardzo podobny ubytek i donor jak Ty. Myślę, że to NW5. A i tak decyduje się na przeszczep pod koniec lata. Jutro wrzucę moje zdjęcia i opis przypadku.

 

Zobacz sobie to:

viewtopic.php?f=23&t=2895

 

Mnie napawa optymizmem. A Mikropigmentację po przeszczepie też możesz zrobić.

Dzięki, czekam na zdjęcia. Taki efekt jak z przykładu powyżej by mi odpowiadał, jeśli jest realny. Zawsze to na plus w stosunku do tego co jest teraz

 

Pokaż ta klinikę co oceniła to na 2600 graftów

Medical Hair Ale podobnie jak w przykładzie powyżej, ostrzegli mnie że mam się nie spodziewać gęstej czupryny i powrotu do liceum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie myslales zeby gore glowy i korone podleczyc finem ? tam masz mase wlosow jeszcze ,szczegolnie srodek glowy i jest szansa na fajne zageszczenie i dopiero po np roku robic przeszczep ? na przodzie nei masz wlosow wiec chemia nie da rady raczej, jakbys teraz chcial robic ht to pewnie z 5000 graftow ci pojdzie , zaoraja ci donor i jak np korona zacznie dalej lysiec to ci nie starczy graftow na dalsze poprawki za kilka lat.Trudno powiedziec jaki masz donor po takich zdjeciach ibez dluzszych wlosow. Musisz sobie pokalkulowac co bedzie dla ciebie najlepsze , twoj wiek i to ze lysienie moze postepowac. jakbys jechal na finie i bys mial fajny relzultat na srodku i koronie i potem zrobil sobie przeszczep tylko na przod glowy z 3500 graftow i reszte graftow trzymal na pozniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...