free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

Osoby zainteresowane AHK-Cu

Rekomendowane odpowiedzi

Wątpie żebyśmy dobili do 200g żeby dostać zniżkę, ale może się mylę Jeśli nie, może ktoś chciałby wziąć ze mną 2,5g (na zasadzie nie robienia zamieszania i drobnicy Ziomowi w zamówieniu, a dogadaniu się poza zamówieniem) ?

Dla mnie pół roku jest wystarczającym czasem próby dla specyfiku, zawsze trochę więcej kasy w kieszeni i zawsze można zamówić po raz kolejny.

 

Ja chętnie wziąłbym 2,5g na tej zasadzie, myślałem już nawet wcześniej o czymś takim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę odsprzedać 3g. Zamówiłem 10g i już zapłaciłem. Jak coś to pisać na priva. Tylko dzisiaj wieczorem wylatuję na urlop, więc jeśli nie dzisiaj to odpiszę za 10 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom do kiedy jest czas skladania zamowien i kiedy będziesz robił ewentualne następne zamówienie?

proszę powiedz o wszystkich specyfikach które planujesz zamówić - kiedy zamawiasz i kiedy ewentualne następne zamówienie.

Powiedz proszę w jakiej walucie miałbym Ci przelać kasę i jaką przesyłką dostanę towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz jest czas na zadeklarowanie się oraz ilości jaką się chce wziąć... Wtedy przydzielam dostęp do działu zamówień gdzie są omówione szczegóły.

 

A następne zamówienia specyfików będę robił nie wcześniej niż za rok bo taki właśnie zapas dla siebie biorę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wezmę ze 3-4 gramy, tylko powiedz jeszcze na ile to starczy przy używaniu na czubek głowy(tak 4x4 cm) i delikatnie na zakola. Powiedz też proszę jak oceniasz jego skuteczność po przerobieniu zagranicznych forów - w skali 1-10. Rozumiem że moje pozostałe wątpliwości zostaną rozwiane po udostępnieniu mi wątków których teraz nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wezmę ze 3-4 gramy, tylko powiedz jeszcze na ile to starczy przy używaniu na czubek głowy(tak 4x4 cm) i delikatnie na zakola. Powiedz też proszę jak oceniasz jego skuteczność po przerobieniu zagranicznych forów - w skali 1-10. Rozumiem że moje pozostałe wątpliwości zostaną rozwiane po udostępnieniu mi wątków których teraz nie widzę.

 

Nie Twoje wątpliwości powinny być rozwiane po przeczytaniu tematu "AHK-Cu" w dziale leki

 

Nie można jakiegoś środka oceniać, po tym jak inni go stosują. Wiadomo że nie ma grupy osób które stosowałaby tylko i wyłącznie AHK. Odnośnie środków eksperymentalnych, możemy jedynie poznać zasadę działania i spróbować jak będą działały na nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ile mi starczy 4 gram przy stosowaniu takim jak wyżej napisałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz ile ml musisz użyć żeby pokryć taki obszar. Wtedy Ci wyliczę na ile Ci wystarczy 3-4g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli gęstość przyrządzonej mikstury będzie porównywalna do wody to 3 ml myślę będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt trochę mało

kiedy zamawiasz Ru?

AHK-Cu + Ru będzie ok? może coś dorzucić do tego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu najpóźniej wpłacam pieniądze, z tym że do zamówienia RU już nie można się dołączyć no może na upartego na 5g.

 

Ja będę stosował RU+AHK+ASC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tam lion, też coś zamawia ? i jeszcze jedno mam pytanie - nie zrozum mnie źle - jaką mam gwarancje autentyczności tego proszku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka jak każdy z nas zamawiających. W każdym bądź razie szukam jeszcze laboratorium w polsce żeby przebadać nasze specyfiki )wszystko zależne będzie od ceny)

 

Ale ja ufam ludziom z prywatnego forum. Wszystkie środki jakie sprzedawał okazały się autentyczne, czego nie można powiedzieć o sprowadzanych z Chin. Poza tym jaki ma interes wysyłać coś nieprawdziwego? Straciłby wiarygodność i ludzie by od niego nie kupowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom1990,

 

Pisałeś że jak ktoś nie ma pieniędzy na teraz, to ty póki co zapłacisz ze swoich . Napisz tu dokładnie w jakim ostatecznym terminie kasa musiałaby być u Ciebie. Chyba ze to jest nieaktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ziom1990,

 

Pisałeś że jak ktoś nie ma pieniędzy na teraz, to ty póki co zapłacisz ze swoich . Napisz tu dokładnie w jakim ostatecznym terminie kasa musiałaby być u Ciebie. Chyba ze to jest nieaktualne.

 

Tak do miesiąca czasu, lub trochę dłużej jeśli ktoś nie ma innej możliwości a bardzo chce... Jestem w stanie na chwilę obecną zapłacić ze swoich bo mam trochę oszczędności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom to skąd Ty masz tyle kapuchy, w tym wieku to chyba się studiuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ziom to skąd Ty masz tyle kapuchy, w tym wieku to chyba się studiuje ?

 

Z komunii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie też bym była zainteresowana, ale jakoś za miesiąc albo później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ziom to skąd Ty masz tyle kapuchy, w tym wieku to chyba się studiuje ?

 

Z komunii

 

haha ;D


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam,

 

Czy można jeszcze dołączyć do zamówienia na 10 g ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można już Cie dopisałem i masz dostęp do działu zamówień, dostosuj się do szczegółów opisanych w 1szym poście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...