free web hit counter Skocz do zawartości
Greg64

Łysienie 34 lat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem wypadania zaczol się razem z użyciem minoxa na zarost nie wiem czy to zbieg okoliczności ale wypadanie trwa do dziś około 1,5 roku .Bylem u dermatologa pare razy dawał wcierki typu novofan witaminki itp.ale mowil także o proppeci ze może przepisać bez problemu bo to jedyny prawdziwy lek ale wiadomo powoduje uboki i tak zwlekałem z decyzja .Ostatnio użyłem przez tydzień olejków (cedrowy,arganowy,miętowy,lawenda) kompleks wydaje mi się ze jeszcze bardziej mi się włosy przezedzily .Mam tez RU czeka w lodowce co polecacie Fin od dermy czy spróbować RU

Fota w mokrych włosach poniżej


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zdecydowałem się na kuracje RU stosuje już około tygodnia

 

Rano mycie głowy szampon dr regenepure co 2 -3 dzień

 

Wieczorem mycie emolium szampon

Wcierka RU 3 % 1ml-1.5ml

 

Do tego dodatkowo

Wierzbownica , zielona herbata vitaminki itp

 

Czy dorzucić cos jeszcze do kuracji


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mija drugi tydzień stosowania RU włosy lecą dalej nawet więcej z ubocznych skutków czuje ból głowy czy to normalne ,dawka 1ml 3% na cała głowę codziennie wieczorem , co robić ciągnąć dalej kuracje


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku uboki to norma. Niczym organizm sie przyzwyczai to potrzeba chwile. Jak jakies mega nieznosne uboki to przerwij. Troche dziwne ,ze od 1ml i 3% masz uboki znam ludzi co stosuja 3ml 5% i nic im nie jest a stosuja latami.

Moja dobra rada stosuj i nie mysl zbytnio o tym to najlepsza opcja,wtedy uboki nie powinny sie pojawic.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bóle głowy minęły obecnie żadnych ubokow nie odczuwam sytuacja na włosach taka sama dopiero miesiąc stosowania .

Dorzucić minoxa czy zwiększyć stężenie lub dawkę czy zostać przy obecnej ..dzieki i pozdrawiam


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja standardowo jak mantre : dermapen raz na tydzien saba plus fcierka z finem na mioxie. Wierzbownice zamien na korzen pokrzywy 2 razy dziennie po 750mg.Mialem podobny stan zgoliłem to siano z glowy do zera. Zrobilem mocy piling na odczopowanie mieszkow i zaczalem kuracje. Zbliza sie 3 mc i jest duzo duzo lepiej. Wlosy rosna grubsze i bardzo szybko. Za 2 ty wwrzuce foty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończę 3 opakowanie Fina (nezyr) dawkowanie 1mg co drugi dzień próbowałem codziennie ale hujowo się czuje .Dorzucic cos jeszcze Minox? jakas wcierka ?.RU odstawiłem ze względu na większe uboki .

Zdjęcia w mokrych między tymi wyżej jest około 5 miesięcy , chyba jest gorzej :/


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Retinol krem?

Przeciwzapalnie Saba ?


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fina brales na noc czy na dzien ? jak w ciagu dnia to zacznij brac przed spaniem , wielu osobom pomaga. NArzie trudno sie licytowac czy gorzej czy nie bo z tego co piszesz to fina dopiero 3 miesiecy bierzesz a wlosy nadal masz wiec trudno zobaczyc roznice be wlosy maja po kilka mm pewnie. Poczekasz na tych lekach z pol roku a potem dopiero minoxa bierz jezeli bedziesz mial pecha i kuracja bedzie za slaba. Musisz wiedziec ze minox to utrapienie zeby to nakladac codzienie a fina lykasz i zapominasz. A Pamietaj , jak zaczniesz go nakladac na glowe to juz nie bedzie odwrotu , co bedzie na wakacjach , jakies wyjazdy ? bedziesz grafik ukladac pod minoxa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem przeważnie rano czasem do obiadu .Teraz sprubuje przed spaniem jak piszesz .

Czy minoxa mogę teraz użyć w celu zagęszczenia brody , dwa lata temu użyłem w tym celu nie mając wtedy problemów z AG i włosy z głowy po trzech dniach zaczęły lecieć wtedy szybko go odłożyłem wpadając w panikę ,do dzisiaj nie wiem czy to jego wina czy był to akurat zbieg okoliczności


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samuel kiedys ludzie nie wyobrazali sobie tego ze zeby trzeba myc 2 razy dziennie:)

 

-- 06 sty 2020, 22:08 --

 

A na brodę proponuję korzeń pokrzywy zmieszany z pyłkiem sosnowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brałem przeważnie rano czasem do obiadu .Teraz sprubuje przed spaniem jak piszesz .

Czy minoxa mogę teraz użyć w celu zagęszczenia brody , dwa lata temu użyłem w tym celu nie mając wtedy problemów z AG i włosy z głowy po trzech dniach zaczęły lecieć wtedy szybko go odłożyłem wpadając w panikę ,do dzisiaj nie wiem czy to jego wina czy był to akurat zbieg okoliczności

 

wlosy nie beda ci jakos lecialy jak bedziesz minoxa na brode nakladal chyba ze bedziesz przesadzal i walil kilka psikniec na strone. Jak pisikam jedno psikniecie na policzek i drugie na policzek ,raz dziennie i nie ma zadnych problemow. Czesto ludzie przed spaniem nakladaja na brode minoxa i sie dziwia ze podczas spania im sie minox przeniesie przez poduszke na zakola minox dziala systemowo ale jak nie bedziesz przesadzal to nie bedzie dzialal ci na glowe jezeli tam nie nakladasz. Po trzech dniach to wlosy od minoxa nie leca nawet jak na glowe nakladasz ,zwykla paranoja.,..,, Wazne zeby przed spaniem zmyc z brody minoxa mydlem czy czyms innym i dopiero isc do lozka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak efekty chodzi o brodę ?

Czy używał ktoś wcierki revivogen jakieś opinie myśle dorzucić do kuracji


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie wcierasz w brode i ci broda sie zageszcza , proste , wpisz sobie na youtube ,,minoxidil beard '' jest masa relacji. To trzeba 12 miesiecy uzywac zeby rezultaty byly stale na brodzie i nie wypadly po zaprzestaniu kuracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od dwóch tygodni jestem w USA włosy zaczely strasznie się sypać w Polsce było ok czy to może być wina wody ?


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy York Queens

Temp 52F deszcz dzisiaj


Nezyr 1mg

Nizoral szampon

Revivogen

Emolium szampon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...