free web hit counter Skocz do zawartości
Luksok

Spadek libido, jakie badania?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie

Wiem że nie w temacie ale od jakiegoś czasu kuracja a w zasadzie już po zaczęła mi się wdawać we znaki.

Na tą chwilę mam problem z spadkiem libido tzn. brak porannych wzwodów oraz średnia ochota na seks.

Jakie badania powinien wykonać aby ustalić przyczynę? Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testostreon wolny/calkowity, prolaktyna, estradiol, shbg, dht, fsh, lh, kortyzol

przy okazji zrob lipidogram i ogolne badanie krwi

 

pozdrawiam

*to nie jest porada lekarska i ma wylacznie charakter opinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, tylko powiedz mi czy te badania wykonuje się na czczo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na czczo, minimum 8 godzin przed badaniem nie nalezy spozywac posilku, ani stosowac lekow, ktore moglyby wplynac na wynik badania

 

*to nie jest porada lekarska i ma wylacznie charakter opinii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wywalaj hajsu na badania, mniej się stresuj i bierz cały czas. Jeśli niedawno zacząłeś, to minie.


Moje rady i opinie należy traktować, jako pierwszej przypadkowej osoby z internetu i nie podejmować na jej podstawie decyzji dot. leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wywalaj hajsu na badania, mniej się stresuj i bierz cały czas. Jeśli niedawno zacząłeś, to minie.

Ponad dwa lata używałem Ru i najwyższa zaprzestać, zdrowie jest dla mnie ważniejsze niż włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale brałeś też Fina??. może to fin spowodował a nie RU?? Chcąc nie chcąc to właśnie finasteryd zaburza gospodarkę hormonalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...