free web hit counter Skocz do zawartości
dragoth22

Przeszczep włosów wybór kliniki. Polska VS Turcja

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim wybieram się na przeszczep w roku 2020. Trochę o mnie, jestem młodą osobą, chce spłycić sobie zakola( zakola wielkości około 6/7 cm, włosy jasny brąz. Byłem już na jednej konsultacji, zastanawiałem się nad wyborem Dr. ARTURA Kieracha z Wrocławia, oraz dr. Sławomira Pietuszko z Warszawy. Zaproponowano mi 1600 graftów we Wrocławiu za cenę 16400 zł, w Warszawie kwota w okolicach 20 000 zł. Ilość graftow podobna, między 1600-1800. Zacząłem zgłębiać temat również w Turcji, jest wysyp blogów na YouTube osób z Clinicany czy kliniki dr. Serkan Aygin. Przeprowadziłem rozmowy z paroma osobami, które miały wykonany zabieg w Turcji, twierdzą stanowczo ze ilosc 1600 graftow jest za mało. Z tego co widzę na zdjęciach klinik Tureckich, to faktycznie przy zakolach takich jak mam, większość osób miała przeszczepiona 2500-3000 graftów. Stąd moje obawy co do Polski. Poczytałem troszeczkę opinii na forach głównie zagranicznych, klinika Hair Of Istanbul ma bardzo dobrą opinie, Serkan Aygin również. Czy są na tym forum osoby które miały wykonane zabiegi u tych dwóch lekarzy z Polski lub Tureckich które wymieniłem ? Chciałbym poznać Wasze opinie (ludzi po zabiegu ). Proszę o nie wypowiadanie się ludzi, którzy nie mieli styczności z wyżej wymienionymi klinikami lub lekarzami. Ewentualnie jeżeli jest ktoś kto jest bardzo zadowolony z przeszczepu i może polecić inną klinikę to proszę o napisanie recenzji. Pozdrawiam Was serdecznie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1600 graftow w Twoim przypadku to tylko i wylacznie w jedno zakole, to mniejsze oczywiscie, no chyba ze zadowoli Cie efekt zapalek wbitych w gowno jaki uzystasz po zabiegu w Polsce np u osob ktore wymieniles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesłałem zdjęcia do kliniki Serkan Aygin, zaproponowano mi 2800 graftow, czyli tysiąc więcej niż w Polsce. Jednak jestem trochę zaniepokojony tą masówką Tureckich klinik. W dodatku zabieg wykonywany przez techników, nie przez lekarza.. Sam nie wiem co o tym myśleć. Z tego co czytałem to Hair of Istanbul i Serkan Aygin to dwie najpopularniejsze kliniki w Turcji. Mieliście może z nimi styczność ? W zasadzie to są dwie kliniki, które zamieszczają zdjęcia osób z włosami cienkimi i jaśniejszymi, co trochę mnie do nich skłania . Cała reszta chwali się efektami osób o urodzie typowej dla Południowców (grube, ciemne o gęste włosy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mlody jestes ? Wiesz ze jak sie traci wlosy w mlodym wieku to szanse % na wieksze lysienie w pozniejszych latach wzrastaja ? bierzesz chemie zeby lysienie zatrzymac i nie musiec potem co dwa lata latac na przeszczepy ? wiesz ze w tanich tureckich klinikach oraja donor jak leci i pozniej mamy mniejszy zapas wlosow na pozniejszy przeszczep ?

Moja opinia ? Jak robic przeszczep i jest sie mlodym to lepiej wybrac dobra klinike w belgi , hiszpani np. zeby dbali o donor , dodatkowo wskoczyc na chemie i zatrzymac lysienie. Sam przeszczep w wielu przypadkach bez lekow na zatrzymanie lysienia to tylko droga na skroty i za kilka lat znowu bedziesz mial problem i to wiekszy Lysienie w wiekszozosci przypadkow nadal bedzie postepowac. Kliniki ci tego nie powiedza bo oni chca zarobic .

 

Wez pod uwage ze jak robisz tylko zakola i dalej bedziesz lysial to bedzie to neinaturalnie wygladalo i bedziesz skazany na kolejny przeszczep( o ile starczy ci donoru). Co innego jakbys robil caly przod i gore glowy i potem lysial na koronie. Wtedy mozesz sie zgolic ibedziesz wygladal jak Zidane co jest naturalnym widokiem

 

polskie kliniki zanizaja ilosc gratow na zakola i czesto zrob to tak 1600 graftow x2 i wyjdzie ci ile ci trzeba.

 

Medical hair odradzam , zniechecili mnie na konsultacjach i ich rezultaty mnie nie przekonaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne jest to w takim razie, że w Polsce nie mamy specjalistów. Byłbym w stanie naprawdę zapłacić normalną kwotę, ale za wykonany prawidłowo przeszczep. Jeżeli chodzi o to ze w przyszłości będę dalej łysieć i będzie to większy problem, to powiem szczerze ze nie myśle nad tym co będzie. Aktualnie mam taki problem i chce go pokonać, a to co będzie za kilka lat niezbyt mnie rusza. Najwyżej wykonam drugi przeszczep. Jestem zdecydowany na zabieg , teraz zostaje tylko i wyłącznie klinika. Najbardziej byłem przekonany do Dr. Sławomira Pietuszko. Wykonywał zabieg u mojego znajomego i jest zadowolony.

Wiem na pewno, ze robot Artas to największa ściema, również widziałem osobę równy rok po zabiegu tym robotem - TRAGEDIA . Mieszko włosowe oddalone od siebie chyba po 0,5 cm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...