free web hit counter Skocz do zawartości
Greyraven

BHR, około 3000 FUE, 16.03.2020

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Po raz pierwszy forum (jeszcze to stare) poznałem w 2010 roku kiedy będąc studentem z przerażeniem zauważyłem postępujące powstawanie zakoli. Wtedy też na forum po raz pierwszy zobaczyłem efekty pracy polskich chirurgów od HT i zdecydowałem, że jeśli już mam wydawać swoje pieniądze, to w zachodniej klinice, gdzie z większym prawdopodobieństwem powinienem spodziewać się satysfakcjonujących efektów. Obecnie mam 31 lat i od 3 miesięcy zacząłem zażywać Nezyr (wcześniej nigdy nie stosowałem leków na łysienie).

W zeszłym roku 19 października w hotelu Mariott w Warszawie byłem na konsultacjach BHR, z których pochodzą moje zdjęcia. Podczas konsultacji zbadano mój obszar dawczy stwierdzając gęstość na poziomie 75 graftów/cm2. Doktor Bisnaga stwierdził, że odbudowanie moich zakoli, bo na tym mi zależy będzie wymagało ok. 3000 graftów.

W temacie chciałbym opisać swój przypadek i liczę jednocześnia na uwagi doświadczonych kolegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy teraz BHR jest warte wydawania tyle kasy. Czytałeś o ostatnich aferach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wonski - jakie afery z BHR? Ja nic nie słyszałem.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Angel wlaśnie czytałem tamten wątek. Masakra, niech każdy poczyta i sam wyciągnie wnioski. BHR jest chyba, lekko mówiąc, przereklamowane.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...