free web hit counter Skocz do zawartości
Patro1995

Jackstronghair Metropolmed

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko ja z zapytaniem, korzystał ktoś z usług Polskiego biura Jackstrong hair, które kieruje do metropolmed w Turcji?

Interesuję mnie ta klinika i ten pośrednik, ponieważ ma najlepszą cenę na rynku a z tego co widzę po opiniach nie jest najgorzej i klinika też nie wygląda żle.

Z góry pozdrawiam i dzięki za opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak ktoś ma Ci odpowiedzieć skoro tylko jedna osoba z forum tam była i to dopiero co, jedyne co wiadomo to że pobrali mu grafty ze strefy objętej łysieniem a chyba nie muszę mówić czym to grozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest kolejna klinika ,,duch'' czyli dzis jest a za dwa lat zmienia nazwe i sie gdzies przeniosa i dodatkowo nawet tam lekarza nie maja nawet i jest to prowadzone na dziko ? pobieranie tak wysoko graftow jak w tej relacji u tak mlodej osoby to szczyt amatorstwa i sam ten fakt powinien dac do zrozumienia ,ze lepiej omijac to miejsce szerokim lukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem ja zanim bym coś opluwał jak Wy pierw bym poczekał na efekty u kogoś xD

 

tu nie chodzi o efekty , graftow NIGDY nie pobiera sie tak wysoko i powie ci to kazdy lekarz od przeszczepow, wtedy jest duzo wieksza szansa ze tamte sektory objete sa miniaturyzacja szczegolnie jak ktos tak mlodo lysieje i przeszczep szybko bedzie sie sypal , ci co robili ten przeszczep to technicy i pewnie tez przez technika byli nadzorowani bo trudno uwierzyc ze trzezwy lekarz by na to pozwolil. I nikt tu nikogo nie opluwa tylko stwierdzam fakty .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...