free web hit counter Skocz do zawartości
lampss

HT Turcja - Ilhan Serdaroglu

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Przymierzam się do HT i robię rozeznanie. Przeszukałem forum i nie znalazłem żadnego info nt tego gościa:

 

https://www.realself.com/dr/ilhan-serda ... ye-turkey#

 

Co sądzicie? Na plus na pewno że sam robi zabiegi i nie jest to masówka. Widzę że jest tu sporo osób które ogarniają temat więc jestem ciekawy waszych opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze na plus jest to że sam robi zabiegi...

Rzeczywiście, jeśli chirurg wykonuje zabieg sam, generalnie jest to uznawane za atut. Mógłbyś rozwinąć swoją myśl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Miałem 3 zabiegi, każdy z nich trwał ok 8-10 godzin. Zespoły zmieniały się przynajmniej 2 razy. Spróbuj przez 10 godzin nawlekac nitkę na igłę. Dodaj jeszcze do tego że co jakiś czas igłą się rusza i jeszcze krwawi...A Ty sam dzielnie cały czas to robisz.... człowiek to nie maszyna, zabieg HT to qrewsko mozolna robota i nie wybaczająca błędów. Lekarz główny owszem może zawierać grafty, moze otwierać kanały, moze czuwać ale gdyby miał wyjmować grafty, segregowac a potem je wkładać to sorry ale ja bym nie ufał że się po jakimś czasie nie pomyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. Miałem 3 zabiegi, każdy z nich trwał ok 8-10 godzin. Zespoły zmieniały się przynajmniej 2 razy. Spróbuj przez 10 godzin nawlekac nitkę na igłę. Dodaj jeszcze do tego że co jakiś czas igłą się rusza i jeszcze krwawi...A Ty sam dzielnie cały czas to robisz.... człowiek to nie maszyna, zabieg HT to qrewsko mozolna robota i nie wybaczająca błędów. Lekarz główny owszem może zawierać grafty, moze otwierać kanały, moze czuwać ale gdyby miał wyjmować grafty, segregowac a potem je wkładać to sorry ale ja bym nie ufał że się po jakimś czasie nie pomyli

 

Aa no jeśli o to chodzi to się zgadzam. Może nie do końca jasno to napisałem - określenie że sam robi zabieg nie miało oznaczać że robi go tylko on jeden bez żadnej pomocy, bardziej chodziło o to że bierze udział w całej operacji i wykonuje kluczowe elementy, a nie rysuje linie i do widzenia.

 

Tak czy inaczej co sądzicie, myślicie że gość jest warty uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak czy inaczej co sądzicie, myślicie że gość jest warty uwagi?

 

Szczerze mówiąc to pierwsze słyszę o nim. Jaka cena za graft?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...