free web hit counter Skocz do zawartości
Lycienie877

Bloktery DTH (duto, fin) a pozom testosteronu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zastanawiam się nad kuracją jakimś blokerem DTH. Mam 25 lat i od roku stosuję tylko Minoxidil raczej ze średnimi skutkami więc chce dołączyć coś do tego albo minoxidil porzucić całkowicie.

 

Nie mam dobrej wiedzy o hormonach, stąd moje obawy co do skutków ubocznych w sporcie i samopoczucia. Blokowanie DTH obniża również potocznie rzecz biorąc testosteron? W środowisku sportowym szczególnie w sportach siłowych ludzie próbują różnymi sposobami podnosić testosteron a nie obniżać. Stąd moje obawy o gorsze wyniki sportowe, słabszeą regenerację i samopoczucia po rozpoczęciu kuracji. Czy dbanie o wysoki poziom testosteronu nie wyklucza się z blokerami DTH?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym na forum. Jeśli wpływa w jakiś negatywny sposób w sportach siłowych czy to w twojej sylwetce to jest to bardzo znikomy procent. Sam trenuje na siłowni i stosuje fina i nie mam żadnych zastrzeżeń co do takiego połączenia. Myślę , że dużo większe efekty daje przede wszystkim dieta w tym całym procesie w środowisku sportowym niż tam zamartwianie się jakimś finem

No chyba , że kłujesz dupę bądź to robiłeś lub masz to w planach to wtedy jest inna sprawa bo nawet nie masz po co rozpoczynać kuracji na finie. Jednym słowem wszystko zależy od tego co masz na myśli sporty siłowe i czego oczekujesz od swojej sylwetki bo jak masz w planach karierę kulturystyczną czy jakieś udziały w zawodach to wtedy takie połączenie może być niekorzystne , szczególnie jak dojdzie kłucie dupy to już wtedy takie połączenie staje się bezsensowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...