free web hit counter Skocz do zawartości
Partick92

Dualgen 15% dodanie finasterydu i flutamidu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się na Twoim miejscu trzymał raczej z daleka od Flutamidu... to lek który ma bardzo niefajne działanie systemowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 19 lat biorę finasteryd pół roku i zero skutków ubocznych do tego wcieram kirkland ale zakola ani rusz:(Do tego chcę dorzucić emu oil i aloe vera co o tym myślice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam 19 lat biorę finasteryd pół roku i zero skutków ubocznych

 

Niestety flutamid ma gorsze efekty uboczne i silniejsze działanie systemowe od finasterydu, nawet jeśli wcierany jest tylko miejscowo.

Generalnie wcieranie flutamidu to spadek libido, miękka fajka, czy nawet oligospermia murowane.

Po odstawieniu co prawda wszystko wraca do normy, ale ty masz 19 lat i możliwe, że jeszcze nie zakończył się okres dojrzewania płciowego, także bym nie przesadzał.

Tak jak koledzy radzą, jeśli zakola nie chcą ruszyć, spróbuj RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak duża jest absorpcja systemowa Ru?

 

Trudno powiedzieć, bo to zależy od bazy. Podejrzewam jednak, że absorpcje flutamidu i RU będą raczej zbliżone.

Dla flutamidu na bazie hydro-alkoholowej szacuje się absorpcję na poziomie co najmniej 16% (badanie).

 

Główna różnica to jednak okres półtrwania. Flutamid rozpada się powoli i działa jeszcze w krwiobiegu, wpływając na gospodarkę hormonalną. I chociaż absorbowane dawki są małe, to z własnego doświadczenia wiem, że jest to odczuwalne.

RU jest niestabilny - zdąży się rozpaść częściowo już w skórze, a w krwiobiegu jest bardzo szybko metabolizowany i wydalany.

Ponadto dobra baza kremowa, dłużej trzyma RU w skórze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo od ponad miesiąca dołączyłem Ru do kuracji (proscar i minoks) i mam znacząco obniżone libido. Nie mówię że sprzęt jest niesprawny, ale po 1 rundzie odpadam, gdzie wcześniej 2 to był standard z dziewczyną

Dodam, że stosuję Ru według przepisu viruska ze starego forum, tzn, 2,5% w pojeździe alkoholowo-glikolowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pytam bo od ponad miesiąca dołączyłem Ru do kuracji (proscar i minoks) i mam znacząco obniżone libido.

 

Wg patentu krem KB został opracowany właśnie po to, żeby dłużej trzymać RU w skórze (poprzez specjalny filtr w tym celu).

Krem ten został też opracowany z uwagi na to, że firma ProStrakan (dzierżyciel patentu RU) miał jakieś zastrzeżenia co do jego bezpieczeństwa na bazie hydro-alkoholowej i zaprzestał dalszych badań.

Wg patentu, autorzy kremu twierdzą, że udało im się całkowicie wyeliminować te niedogodności.

 

Jestem więc skłonny uwierzyć, że RU na takiej wcierce jak stosujesz, może mieć jakieś tam niewielkie działanie systemowe.

Nie mniej jednak wciąż uważam (na podstawie badań na zwierzętach), że jest to środek znacznie bezpieczniejszy od flutamidu, tzn ma znacznie lepsze proporcje działania lokalnego w stosunku do systemowego (flutamid wypada tutaj nienajlepiej).

Ja po flutamidzie efekty uboczne miałem zawsze i zawsze ustępowały po przerwaniu kuracji nim, czego nie mogłem powiedzieć o spiro czy RU.

Nie znaczy to, że z góry odradzam flutamid, a chciałem tylko powiedzieć, że wg mnie nadaje się on jedynie do sezonowego stosowania i tylko u osób u których dojrzewanie płciowe jest już zakończone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lion a po RU nigdy nie miałeś żadnych uboków ?

 

Stosowałem krótko - ledwie kilka miesięcy z uwagi na ograniczenia finansowe. Nie odczułem żadnych negatywnych efektów takich jak po flutamidzie, po którym uboki były ewidentne.

Nie mogę jednak powiedzieć, że z całą pewnością wogóle nie ma on wpływu libido, bo to przecież jednak antyandrogen, a więc im większa absorpcja (większe, częstsze dawki, bardziej przenikliwa baza), tym większe prawdopodobieństwo uboków.

 

Jednak RU z całą pewnością będzie miał uboki mniejsze od innych środków, bo tak został zaprojektowany - taka była idea jego powstania, że miał działać tylko miejscowo po czym ulec jak najszybszemu rozpadowi.

Natomiast flutamid (i inne podobne) jest lekiem systemowym (działającym na cały organizm) z założenia, gdyż tylko tak mógł dostać się do prostaty, którego raka miał leczyć.

Jego stosowanie miejscowe nie zmienia tego faktu, a jedynie sprawia, że do krwiobiegu dostaje się go mniej (część pozostaje na skórze, część zostaje wydalona wraz z łojem, być może jakaś tam część zdąży się w niej zmetabolizować, ale nie ma pewności).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za liczne odpowiedzi niestety ale Panowie jestem uczniem 4 klasy technikum i po prostu nie stać mnie na tego typu specyfiki.Może spróbuję dodać na początek 1-2 tabletki do minoxidilu lub kupię Dualgen 15% i dodam do niego finasteryd 0,025%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak bierzesz fina wewnętrznie to po co chcesz dodawać go jeszcze do minoxa? Ja bym na Twoim miejscu brał tego fina jak już musisz, i dalej próbował z minoksem. Tylko jesteś młody... i nie masz kasy... więc sam nie wiem co Ci doradzić, żeby nie szkodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?f=22&t=418

 

Poczytaj dodatkowo na zagranicznych forach o OC (inhibitor CRTH2). Jednorazowo kosztuje sporo, ale używa się bardzo małe stężenia więc wystarczy na długo, podobnie jest z ASC-J9 lub s-equol (bardzo mało poznany). Z dwojga złego wolałbym iść w tym kierunku aniżeli "bawić" się flutamidem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukałem szukałem i znalazłem produkt z genahir w którym jest 2% flutamidu,finasteryd,kwas azelainowy,green tea,minoxidil także skoro go sprzedają to może nie jest taki straszny?Panowie mogę kupić RU ale znając życie skończy mi się i wtedy zostanę z niczym,a tak nawiasem ile kosztuje kuracja roczna RU?Dodam że sytuacja na mojej głowie obecnie wygląda identycznie jak u Adam Levine:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że zamierzam dodać do kuracji emu oil i aloe vera ponieważ na starym forum czytałem bardzo ciekawy temat dotyczący właśnie tych specyfików.A co Panowie myślicie o dermarollerze ponoć zwiększa absorbcję minoxidilu?Lion mógłbym wiedzieć w jakim stężeniu stosowałeś flutamid i jak go stosowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka osob Ci napisalo , ale widze, ze zawziety jestes na ten flutamid. Mlody jestes a czepiasz sie najgorszych rzeczy, zamiast sprobowac z rzeczy typu AHK/RU/ASC... Jezeli bym zaczynal kuracje 5 lat temu z takim ladunkiem srodkow to na pewno za fina/duta/fluta bym sie nie bral na poczatku, i nawet mimo, ze takich nie bylo to fina zostawilem na koniec, a Ty od niego zaczynasz. Daj sobie spokoj z flutamidem , chyba ze naprawde o powazne uboki sie prosisz...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...