free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

Szampony do codziennego stosowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam założyłem ten temat aby każdy mógł się wypowiedzieć na temat szamponów stosowanych na codzień.

 

Ja osobiście używam AVALON Organics Biotin B-Complex i mogę go polecić jest dość tani bo kosztuje ok 60-70zł/400ml, ma świetny skład i nie zawiera drażniących substancji, delikatnie wizualnie zwiększa objętość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem już wielu szamponów. Przeszedłem między innymi przez przereklamowanego Dermena, po którym włosy są w strasznym stanie- jest to chyba najgorszy szampon jaki używałem. Potem czas przyszedł na szampon Vichy aminexil (czerwony)- bardzo ładny zapach, ale niestety nic poza tym. Następnie próbowałem szampon Alpecin C1- fajne mrowienie skóry podczas używania i nieźle się włosy rozczesywało po nim, także w sumie na plus, ale nic specjalnego. Zresztą od szamponów nie można za dużo wymagać. Alpecin stosowałem na przemian z Nizoralem- niestety po nizoralu miałem siano na głowie, ale na pewno jest to jeden z lepszych szamponów przez ketokonazol w składzie.

 

Aktualnie używam codziennie szamponu Revita- skład ma naprawdę imponujący, a cenowo obliczyłem, że wychodzi podobnie do Nizoralu stosowanego codziennie. Szczerze? Nie jestem nim zachwycony także może wypróbuję szampon zioma jak ten mi się skończy


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ziom gdzie to kupiles?

 

Nie wiem gdzie kupił ziom, ale na Swansonie jest dostępny http://www.swansonvitamins.com/AVL025/ItemDetail , nawet promocję obecnie mają


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuje na ebay'u nie muszę się martwić wtedy o opłaty dodatkowe, wychodzi chyba nawet taniej niż gdyby sprowadzać go z USA, poza tym nie mam karty kredytowej.

 

majette mogę Ci odsprzedać jedną butelkę, bo zawsze kupuje po dwie, przesyłka wychodzi wtedy taniej, a ostatnio sprowadzałem 2-3 tygodnie temu

 

fighter: odnośnie dermeny to mam takie samo zdanie to był chyba najgorszy szampon jakiego używałem! strasznie zniszczyłem nim sobie włosy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom, a poza tym szamponem stosujesz jakiś z ketokonazolem? Nizoral? Jak mi się skończy Revita to też chyba sobie taki wypróbuję na przemian z Nizoralem


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuję nizoral 2%. Kiedyś stosowałem dermoactive (keto 1%, PO 1%) który był najlepszym szamponem "leczniczym" jaki stosowałem, ale wycofali ketokonazol z jego składu.

 

Obecnie stosuje szampony w kolejności nizoral/avalon/avalon i tak w kółko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kończy mi się "boski" szampon Revita. W sumie nie żałuję, że wypróbowałem- i tak cudów się nie spodziewałem po szamponie, ale myślałem, że jakość włosów się zmieni, bo jednak jest napakowany fajnymi składnikami. Teraz z autopsji mogę stwierdzić i każdemu odradzić ;D Tzn. szampon jak szampon, ale cena to już inna kwestia. Ponadto czytałem chyba gdzieś, że oni bardzo często zmieniają ilość zawartego w nim ketokonazolu- czyli tak naprawdę najlepszego składnika. Lepiej już stosować pewny nizoral. Teraz na pewno wracam do nizoralu 2x w tygodniu + jeszcze jakiś jeden szampon. Zastanawiam się nad AVALON Organics Biotin B-Complex (polecanym przez zioma) oraz Sweet Sunnah (baardzo polecanym przez israelite), a moze jednak cos jeszcze tańszego, sam nie wiem. Ktoś w najbliższym miesiącu będzie może zamawiał z zagranicy powyżej wymienione szampony?- może dołączyłbym się i przesyłka wyszłaby taniej. Ziom, jest szansa, żeby odkupić od Ciebie trochę tego pierwszego na wypróbowanie?


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę Ci wysłać 50ml na próbę, tylko muszę znaleźć jakaś buteleczkę

 

Swoją drogą to widziałem ten Sweet Sunnah i rzeczywiście miał świetny skład, z tym że mi się nie widzisz zamawianie szamponów z USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też średnio mi się widzi zamawianie z USA. Moze jakby znalazło się parę osób na ten szampon to grupą byśmy zamówili, żeby przesyłka wyszła tanio, bo szampon sam w sobie nie jest drogi ;D- nie wiem czy jest sens robić takie zamówienie tylko dla szamponu, ale z drugiej strony israelite mówił (a stosował muuultum szamponów), że ten jest zdecydowanie najlepszy i ma niesamowite po nim włosy.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz jakie on ma włosy, typowo latynoskie, grube i czarne, z naszymi nie będzie aż tak wizualnego efektu (przynajmniej z moimi bo mam typowo słowiańskie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też mam typowo słowiańskie- nie liczę na aż taki efekt jak u niego


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...