free web hit counter Skocz do zawartości
Czarodziej

Lista klinik tranplantacji włosów Belgia, Turcja, Hiszpania, Portugalia

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym że sporo serfowałem w sieci i przeczytałem opinie na kilkunastu stronach internetowych, rankingach itd. chciałbym poniżej przybliżyć Wam listę klinik transplantacji włosów cieszących się renomą, mających generalnie wszędzie dobre albo bardzo dobre opinie. Prześledziłem Belgię, Turcje, Hiszpanię i Portugalię.

 

Belgia

Bisanga – Bruksela

Bijan Feriduni – Hasselt

Lupanzula – Bruksela

 

Turcja

Muttalip Keser - Ankara

Kaar Pekiner - Ankara

Smile hair clinic – Erdogan&Biligin&Oztorun – Stambuł

Ilhan Serdaloglu - Stambuł

Emrah Cinik - Stambuł

Estepalace Hair Transplant Center – Negihan Akbas  - Stambuł ( W Polsce reprezentowani przez Skymed Polska)

Serkan Aygin  (W Polsce reprezentuje go  flymedica)

Mehmet Erdogan

Cosmedica  (Mają oddział w Polsce)

 

 

Hiszpania

Bruno Jacobovski – Barcelona

Clinica Sigma – Seiadatan – Madryt

Ceta Clinics- De hoyos  – Madryt

 

Portugalia

Bruno Ferreira, Porto

Cruz – Dinis, Lizbona i Faro

Powyższe kliniki najczęściej pojawiają się w internecie, są rozpoznawalne i co ważniejsze część z nich ma swoje oddziały w Polsce. Jest to oczywiście ocena subiektywna i pewnie ktoś by ujął tu inne kliniki co nie zmienia faktu że zrobiłem to tak rzetelnie jak potrafiłem. Zawsze można te wszystkie porównać z innymi. Pozdrawiam

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferreira bez wątpienia jest wybitnym specjalistą, jednym z lepszych na starym kontencie. Szkoda tylko że na zachodzie Europy ceny za zabiegi są tak kosmiczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...