free web hit counter Skocz do zawartości
Member

Zamówienie RU58841-myristate

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda kasy na RUM -ludzie zamowili ponad 2 kilogramy tego RUMU i nikt nie zgłasza pozytywnych efektów,szkoda czasu i pieniedzy no ale kazdy działa na własny rachunek,off top ja osobiscie chetnie przyłaczyłbym sie do zamowienia OC000456-ETHANOL bądz TM30089 .Gdybys ty bądz którys z kolegów podjął sie zamowienia, sam nie mam paypala.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie RU dobrze działa więc pomyślałem żeby tym razem zamówić RUM... który powinien jeszcze lepiej działać.

Działanie RUM jest udowodnione i na pewno działa. Kwestia tylko pewnego źródła.

 

Kończy mi się RU więc coś muszę zamówić.

 

Wyślij mi na PW info o tym OC000456-ETHANOL. Co to jest i gdzie można zamówić to pomyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Member, moglbys jeszcze sie podlaczyc do zamowienia tutaj na forum. Właściwie już je finiszujemy i brakuje chyba z 10g (mowie o wpłatach, bo chętnych było więcej, ale ludzie są nieodpowiedzialni i mimo ze sie deklaruja to nie wplacaja w terminie) także kto pierwszy wpłaci ten lepszy, a już się to ciągnie i ciągnie.

Nasze ru bedzie na pewno sprawdzone, bo po zamówieniu zostanie jeszcze poddane testom.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z RUM tkwi w odpowiednim pojeździe a raczej jego brak. Ja swojego czasu mieszałem w Emu Oil ale trzeba było podgrzewać żeby się rozpuściło ale po pół roku stosowania raczej brak efektów. Kup lepiej saba żel lub ASC, przynajmniej efekt masz pewniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
. Kup lepiej saba żel

 

Gdzie mozna kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...