free web hit counter Skocz do zawartości
Hudder94

Ankieta dot. budżetowych klinik które mają dobre opinie na forum. (JSH vs Skymed)

Ankieta dot. budżetowych klinik które mają dobre opinie na forum. (JSH vs Skymed)  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która opcja?

    • Jack Strong Hair
      12
    • Skymed
      13
    • Obydwie są porównywalne
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

po przeglądnięciu forum okazuje się, że tańszymi klinikami na terenie Turcji które cieszą się dobrymi opiniami są Jack Strong Hair i Skymed. Do tego obydwie (na ten moment) mają taką samą cenę za podstawowy pakiet FUE. Wybierzcie proszę jedną z nich i uzasadnijcie w komentarzu dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację. Kliniką z którą współpracuje Skymed jest Estepalace, a JSH kiedyś Metropolmed (teraz ponoć przenieśli się na swoje i jest to klinika JSH) Po prostu taki skrót myślowy, ponieważ jeden i drugi pośrednik współpracuje tylko z jedną kliniką, więc tak na dobrą sprawę nie wiele to zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z usług Skymed więc też krótko się odniosę. 

Parę miesięcy temu przed zabiegiem byłem w kontakcie z 3 różnymi przedstawicielami. Skymed bił na głowę resztę względem podejścia do klienta, wyrozumiałości oraz profesjonalizmu, Ani razu nie czułem się nagabywany i nakłaniany do podpisania umowy a takie praktyki stosują niestety w różnych firmach.. 😕 

Wstawiłem jakis czas temu post z krótką relacją więc teraz tylko powtórze, że jestem bardzo zadowolony i polecam Skymed ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko w internecie więcej informacji jest o Skymed i mi też jest do nich bliżej. Firma ta ma coraz częściej opisy jako " szczególnie dbająca o donor" czyli maksymalizacja pozyskiwanej ilości graftów przy zachowaniu bezpieczeństwa strefy dawczej. 6000 graftów raczej nikomu nie wyczarują i to bardziej zaleta niż wada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś informacje z jakim maksymalnym zagęszczeniem na cm2 sadzą obie firmy? I czy w Skymed można zasugerować linie włosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem nigdy zabiegu w Skymed wiec nie mam porownania. Co do JSH, wczoraj wrocilem od nich i generalnie organizacja na plus 😀 Na efekt wiadomo trzeba zaczekac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum mam wrażenie aktualnie są poruszane 4 kliniki, pośrednicy? Opinie na google są takie: 

Jack Strong Hair (tutaj chyba robią, to nie pośrednik) - 46 opinii / 5! 

Skymed ( pośrednik ) - robią w klinice ESTEPALACE - 39 opinii / 4.3 

Smile hair clinic - 159 opinii / 5.0 !!!!!

Aisha Hair - 96 opinii / 4.9 

Na fanpage Aisha oraz smile hair są naprawdę fajne porównania przed/po. Generalnie Aisha ma 15k polubien na facebooku. Ciężki wybór, bo mam wrażenie, że na tym forum jest paru słupów, którzy specjalnie piszą/polecają kliniki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzenie na opinie w google to totalny bezsens. Na przykład Dr. Feriduni Hair Clinic ma tam 4.3, Clinica de Freitas 4.4 a obie są 2 ligi wyżej niż te powyższe. Jedyne na czym powinieneś się skupiać to zdjęcia, ale nie te na IG, czy stronie kliniki, tylko te wrzucane przez klientów. Druga rzecz to kilka znaczących faktów - kto dokładnie robi przeszczep, ilu pacjentów ogarniają dziennie itp. Ciebie mogą operować zupełnie inni ludzie w tej samej klinice, w której był Twój kumpel i ma super rezultat. Wiem, że za tę kasę można wybaczyć wiele, ale zawsze lepiej wiedzieć więcej niż mniej.

Edytowane przez read_only

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, read_only napisał:

Patrzenie na opinie w google to totalny bezsens. Na przykład Dr. Feriduni Hair Clinic ma tam 4.3, Clinica de Freitas 4.4 a obie są 2 ligi wyżej niż te powyższe. Jedyne na czym powinieneś się skupiać to zdjęcia, ale nie te na IG, czy stronie kliniki, tylko te wrzucane przez klientów. Druga rzecz to kilka znaczących faktów - kto dokładnie robi przeszczep, ilu pacjentów ogarniają dziennie itp. Ciebie mogą operować zupełnie inni ludzie w tej samej klinice, w której był Twój kumpel i ma super rezultat. Wiem, że za tę kasę można wybaczyć wiele, ale zawsze lepiej wiedzieć więcej niż mniej.

Wiadomo, dlatego cały czas pytam na grupie gdzie zrobić przeszczep najlepiej. Wolę dać 5k więcej i mieć na 100% wykonany dobrze przeszczep niż później płakać. A tak apropo ludzi, którzy wrzucają zdjęcia, to gdzie szukać takich, jedynie na tym forum, a tutaj powoli umiera. Z tego co widziałem, ktoś wrzucał z kliniki Aisha, to bardzo dobre rezultaty po 6 miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Pawcio123 napisał:

Wiadomo, dlatego cały czas pytam na grupie gdzie zrobić przeszczep najlepiej. Wolę dać 5k więcej i mieć na 100% wykonany dobrze przeszczep niż później płakać. A tak apropo ludzi, którzy wrzucają zdjęcia, to gdzie szukać takich, jedynie na tym forum, a tutaj powoli umiera. Z tego co widziałem, ktoś wrzucał z kliniki Aisha, to bardzo dobre rezultaty po 6 miesiącach.

Z całym szacunkiem dla Ciebie ale twoje kryteria oceny klinik są trochę niejednoznaczne. Napradę myślisz że jak dasz 5 k więcej to będziesz miał lepiej ? Mogę Cię zapewnić że to nie jest wykładnik.  Na forum faktycznie najwięcej widać JSH, Skymed Polska i już droższego Acara. Tu ludzie szukają najlepszego stosunku jakości do ceny dlatego właśnie jest to forum. Jak chcesz mieć 100% pewności to zawsze masz Feriduniego ale zmartwię Cię bo tam też zdarzają się niezadowoleni pacjenci (choć pewnie bardzo rzadko). Estepalace Skymedu ma 40 k obserwujących na insta, JSH też działają jak mogą, jak wejdziesz na Apaydina czy Aygina (Opcje sporo droższe) znajdziesz również bardzo dużo pozytywnych recenzji. Najważniejsze żeby najważniejszy etap był wykonywany przez osobę z bardzo dużym doświadczeniem a nie przez rocznego rzeźnika. Myślę że w każdej firmie uzyskasz na to odpowiedź. A co do rezultatów - Jak ci pobiorą 2500 graftów i masz całą głowę do pokrycia to jak chcesz uzyskać efekt ? Wszystko zależy od strefy dawczej i obszaru który wymaga pokrycia. Z reguły kliniki pokazują to czym mogą się pochwalić i to jest regułą. Tutaj przynajmniej każdy wrzuca to co chce i osoby zainteresowane mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i o to chodzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, darek90 napisał:

Z całym szacunkiem dla Ciebie ale twoje kryteria oceny klinik są trochę niejednoznaczne. Napradę myślisz że jak dasz 5 k więcej to będziesz miał lepiej ? Mogę Cię zapewnić że to nie jest wykładnik.  Na forum faktycznie najwięcej widać JSH, Skymed Polska i już droższego Acara. Tu ludzie szukają najlepszego stosunku jakości do ceny dlatego właśnie jest to forum. Jak chcesz mieć 100% pewności to zawsze masz Feriduniego ale zmartwię Cię bo tam też zdarzają się niezadowoleni pacjenci (choć pewnie bardzo rzadko). Estepalace Skymedu ma 40 k obserwujących na insta, JSH też działają jak mogą, jak wejdziesz na Apaydina czy Aygina (Opcje sporo droższe) znajdziesz również bardzo dużo pozytywnych recenzji. Najważniejsze żeby najważniejszy etap był wykonywany przez osobę z bardzo dużym doświadczeniem a nie przez rocznego rzeźnika. Myślę że w każdej firmie uzyskasz na to odpowiedź. A co do rezultatów - Jak ci pobiorą 2500 graftów i masz całą głowę do pokrycia to jak chcesz uzyskać efekt ? Wszystko zależy od strefy dawczej i obszaru który wymaga pokrycia. Z reguły kliniki pokazują to czym mogą się pochwalić i to jest regułą. Tutaj przynajmniej każdy wrzuca to co chce i osoby zainteresowane mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i o to chodzi. 
 

9 godzin temu, darek90 napisał:

Z całym szacunkiem dla Ciebie ale twoje kryteria oceny klinik są trochę niejednoznaczne. Napradę myślisz że jak dasz 5 k więcej to będziesz miał lepiej ? Mogę Cię zapewnić że to nie jest wykładnik.  Na forum faktycznie najwięcej widać JSH, Skymed Polska i już droższego Acara. Tu ludzie szukają najlepszego stosunku jakości do ceny dlatego właśnie jest to forum. Jak chcesz mieć 100% pewności to zawsze masz Feriduniego ale zmartwię Cię bo tam też zdarzają się niezadowoleni pacjenci (choć pewnie bardzo rzadko). Estepalace Skymedu ma 40 k obserwujących na insta, JSH też działają jak mogą, jak wejdziesz na Apaydina czy Aygina (Opcje sporo droższe) znajdziesz również bardzo dużo pozytywnych recenzji. Najważniejsze żeby najważniejszy etap był wykonywany przez osobę z bardzo dużym doświadczeniem a nie przez rocznego rzeźnika. Myślę że w każdej firmie uzyskasz na to odpowiedź. A co do rezultatów - Jak ci pobiorą 2500 graftów i masz całą głowę do pokrycia to jak chcesz uzyskać efekt ? Wszystko zależy od strefy dawczej i obszaru który wymaga pokrycia. Z reguły kliniki pokazują to czym mogą się pochwalić i to jest regułą. Tutaj przynajmniej każdy wrzuca to co chce i osoby zainteresowane mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i o to chodzi. 

Klinik jest tak mnóstwo, ze dla osoby która jest świeża w temacie sam wybór jest bardzo trudny. Ja właśnie jestem w takim punkcie wyboru. Szukam tez na innych forach, ale sam nie wiem czy jest on miarodajny. W klinice Aisha wykonują dwa zabiegi w ciągu dnia i wykonują i nadzorują je osoby ktore sie znaja. Tak przynajmniej mówił ich konsultant. Tutaj na grupie jest taki rozrzut klinik, ze nikt nie jest w stanie wybrać odpowiedniej po prostu tylko szukając po tematach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze tak. Według mojej wiedzy i przewertowania internetu (również stron angielskojęzycznych) mogę z całą pewnością ci napisać że Skymed i JSH i Aisha reprezentują ten sam poziom. We wszystkich wyżej wymienionych klinikach masz wykonywane 2-3 zabiegi. Najważniejsze etapy wykonują osoby z największym  doświadczeniem. Kliniki te nie uchodzą za wydmuszki-wytłaczanki co łatwo sprawdzić. Nie są to walce przerobowe po 10-15 operacji dziennie a takich w Turcji masz sporo. To też zwiększa poczucie komfortu i bezpieczeństwa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, darek90 napisał:

Napisze tak. Według mojej wiedzy i przewertowania internetu (również stron angielskojęzycznych) mogę z całą pewnością ci napisać że Skymed i JSH i Aisha reprezentują ten sam poziom. We wszystkich wyżej wymienionych klinikach masz wykonywane 2-3 zabiegi. Najważniejsze etapy wykonują osoby z największym  doświadczeniem. Kliniki te nie uchodzą za wydmuszki-wytłaczanki co łatwo sprawdzić. Nie są to walce przerobowe po 10-15 operacji dziennie a takich w Turcji masz sporo. To też zwiększa poczucie komfortu i bezpieczeństwa. 

I teraz po takiej odpowiedzi napawam pozytywna energia. Mam do wyboru smile secret. U Feriduniego jak oscyluje cena zabiegu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, darek90 napisał:

Napisze tak. Według mojej wiedzy i przewertowania internetu (również stron angielskojęzycznych) mogę z całą pewnością ci napisać że Skymed i JSH i Aisha reprezentują ten sam poziom. We wszystkich wyżej wymienionych klinikach masz wykonywane 2-3 zabiegi. Najważniejsze etapy wykonują osoby z największym  doświadczeniem. Kliniki te nie uchodzą za wydmuszki-wytłaczanki co łatwo sprawdzić. Nie są to walce przerobowe po 10-15 operacji dziennie a takich w Turcji masz sporo. To też zwiększa poczucie komfortu i bezpieczeństwa. 

I teraz po takiej odpowiedzi napawam pozytywna energia. Mam do wyboru jeszcze Smile Hair Clinic U Feriduniego jak oscyluje cena zabiegu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.12.2021 o 20:17, Pawcio123 napisał:

 

A jest jakiś polski konsultant Aisha? Bo ja korespondowałem z Nimi po angielsku na WhatsApp, ale wiadomo że lepiej o takich szczegółowych aspektach rozmawiać po polsku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Slowik850214 napisał:

A jest jakiś polski konsultant Aisha? Bo ja korespondowałem z Nimi po angielsku na WhatsApp, ale wiadomo że lepiej o takich szczegółowych aspektach rozmawiać po polsku. 

nie ma 😕 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie poziom porównywalny ale wiadomo że bliżej mi do Skymed bo jak wiele razy podkreślałem jestem bardzo zadowolony z ich usług. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...