free web hit counter Skocz do zawartości
Pawcio123

Przeszczep Włosów czy się nadaję, gdzie zrobić?

Rekomendowane odpowiedzi

cześć, chciałbym zrobić przeszczep włosów w przyszłym roku. Niestety nie mam zielonego pojęcia gdzie najlepiej wykonać zabieg. Aktualnie miałem jedną propozycję przeszczepić 2500graftów w klinice EsteWorld. Podpowie ktoś z doświadczenia którą klinikę wybrać, jestem dosyć zielony. Dzięki

1p.jpg

2p.jpg

3p.png

4p.jpg

5p.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-3,5k graftów wejdzie. Zależy jaką linię chcesz - chyba, że typowy dziób turecki, to te 2,5k graftów powinno wystarczyć. 

Z klinik w których zrobią linię jaką chcesz masz JSH (ja tam robiłem DHI - kozak efekt ) oraz Aisha. Masz dobry donor, jest z czego brać. Jeśli ubytek się powiększa, pasuje wrzucić bloker. Przeszczep nie jest trwały, jeśli w miejsce, gdzie włosy Ci lecą wszczepisz nowe, dht i tak po czasie je zeżre. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bloker już używam długo, tzn chodzi tutaj o loxon 5%, ale aktualnie zaczęła mnie mega skura głowy szczypać i odpuściłem. Tak, cały czas powiększa się. To jak generalnie jest z przeszczepem, po jakimś czasie i tak te włosy wypadają? 

Co do Aisha, co to za klinika, nie mogę wygooglować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mogę polecić Jack Strong Hair. Super kontakt, klinika w wysokim standardzie :) jeżeli chciałbyś coś wiedzieć więcej zapraszam na priv :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...