free web hit counter Skocz do zawartości
Hairnotic

Dr Erkan Demirsoy - Alternatywa dla budżetowych klinik

Rekomendowane odpowiedzi

Na forach zagranicznych bardzo polecana jest klinika Armamed dr. Demirsoy. Cena za graft 1.25 euro więc myślę, że jest to ciekawa alternatywa dla budżetowych klinik jak popularne u nas na forum Jack Strong czy Skymed. Oczywiście pod warunkiem przeszczepu max 3000-3500 graft bo później już się robi duża różnica cenowa. Znalazłem na naszym forum kilka starych tematów o tym doktorze. Demirsoy robi tylko jednego pacjenta dziennie i większość etapów operacji wykonuje samodzielnie.

Co o tym sądzicie? Może są na forum osoby, które korzystały z tej kliniki i mogłyby napisać o swoich doświadczeniach. A może ktoś robił research i planuje zabieg w tej klinice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę że nawet przy 3000 graftów robi się gigantyczna różnica ale to prawda klinika Armamed ma generalnie dobre opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie zaakceptować dopłatę 5-6 tys zł więcej dla pewności. Tak jak pisałem jest to Doktor bardzo polecany na forach zagranicznych, jeden zabieg dziennie i lekarz robi osobiście najważniejsze etapy przeszczepu. To jeszcze raz zapytam czy są na forum osoby, które były w tej klinice lub planują tam przeszczep?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...