free web hit counter Skocz do zawartości
majette

tv 3d

Rekomendowane odpowiedzi

Fajna sprawa ten converter ale zakup tego jest chyba nieoplacalny bo doplacając 500zł masz nowy telewizor z funkcją 3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale jak ja mam drogi projektor kinowy bez 3d a chce miec 3d, to juz sie robi oplacalny, pozatym to jest glownie dla osob ,ktore mają tv dobry a chca miec efekt 3d dodatkowo


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie w temat 3d ale chce kupić telewizor 32 calowy (wiekszy nie wchodzi w gre).Obecnie rozważam Samsunga UE32ES5500 oraz Panasonica TX-L32E30E.Moze ma ktoś jakies propozycje który wybrać ,ewentualnie inne modele ,cena do powiedzmy 1800zł chciałbym sie zamknąć ,wiec cudów nie bedzie ale całkiem niezły tv mozna juz kupić w tej cenie w 32 calach.Wieksze rozmiarowo to Panasonic robi bardzo dobre plazmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego syf?W duzych telewizorach najlepsze są plazmy :lepsze odwzorowanie kolorów ,lepsza czerń i szybsze akcje płynniej odbirane,sam mam duzą plazme z panasa i obraz nieporównywalnie lepszy niz LCD/LED,nowe plazmy mają juz 600/800HZ dlatego są do duzych telewizorów montowane,ja potrzebuje w miare mały (32cale) dlatego w gre wchodzi wlasnie LCD/LED wytypowalem wlasnie 2 modele w takim rozwiazaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ciemnych pomieszczeń lub gdy telewizor jest używany jedynie wieczorami/noca lepsza jest zdecydowanie plazma, jeśli jednak telewizor jest cały dzień używany to na LEDach lepiej widać i oczy mniej się męczą.

 

Oczywiście mówimy w obu przypadkach o dobrych lub co najmniej średniej klasy telewizorach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...