free web hit counter Skocz do zawartości
Piotr1111

Czy to zapalenie mieszkow wlosowych 2 tyg po przeszczepie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak powiększycie zdjęcia widać jakby żółte krostki wokół włosa. Skora po 2 tyg jest twarda i ma wyższy poziom niż reszta skóry, a do tego w miejscu biorczym po przeszczepie nie mam czucia. Dodam ze po zabiegu lykalem antybiotyk przez 5 dni. 

IMG-20220111-WA0013.jpg

IMG-20220111-WA0018.jpg

IMG-20220111-WA0020.jpg

IMG-20220111-WA0016.jpg

IMG-20220111-WA0015.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też nie miałem czucia przez ok 2 miesiace nawet więc spokojna głowa. Najlepiej jakbyś się odezwał do kliniki ale moim zdaniem wszystko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak zrobilem. Powiedzieli ze może to być wilgoc wokół podrażnionych mieszków. Jestem ciekawy czy będzie miało to wplyw na końcowy efekt. Zauważyłam coś dziwnego dzisiaj na głowie, coś podluznego białego o długości od 1 do 3 mm . Boje się że to mieszki wlosowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 tyg to za krótko żeby zaczerwienienie zeszło całe. Mi po 2 miesiącach zeszło wszysztko a w 3 tyg już było dość blade. Co do swędzenia to nie pomogę gdyż ja go nie miałem wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Piotr. Jak twoje włosy jak przedstawia się to teraz? . Chyba mam podobne "objawy" jak u ciebie tyle że swędzeni nie mam.

Mam to coś podłużnego białego na głowie w kilku miejscach. Co to było u Ciebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...