free web hit counter Skocz do zawartości
olaf1985

Problemy ze skórą po przeszczepie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem miesiąc po przeszczepie i mam straszne problemy ze skórą głowy. Włosy strasznie się przetłuszczają , skóra się łuszczy i zarówno w strefie biorczej jak i dawczej pojawia się trądzik - pod postacią zapalenia mieszków włosowych ale również pojawiają się podskórne, grube i  bolące wybroczyny. Słyszałem od kliniki , że to raczej częste.
Jak radzicie sobie z takimi problemami ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie miał podobnych problemów ? Na pewno cały czas pojawia się stan zapalny ale dziwią mnie te wielkie połtora centymetrowe zgrubienia pod skórą głowy w strefie biorczej i dawczej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrastające włosy. Czesty problem przy fue i niestety nie do przeskoczenia. Powstające krosty możesz przebijać sterylną igła i ewakuowac zawartość. Do smarowania krem ze sterydem, moze byc hydrocortyzol. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.02.2022 o 13:29, olaf1985 napisał:

nikt nie miał podobnych problemów ? Na pewno cały czas pojawia się stan zapalny ale dziwią mnie te wielkie połtora centymetrowe zgrubienia pod skórą głowy w strefie biorczej i dawczej. 

krosty to normalny objaw ,okładasz ciepłym kompresem ,w moim przypadku znikały po przyłożeniu czymś ciepłym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...