free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

Acell - regeneracja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio obejrzałem ciekawy filmik na Hairsite: http://www.hairsite.com/ gdzie dr. Cole mówił o Histogenie a także o Acell.

Trzeba zaznaczyć że Cole, to bardzo w środowisku szanowany chirurg i właśnie w tym filmiku potwierdza ( i mówi o metodach jak sprawdzał) możliwość regeneracji donoru.

Mówił że ciężko w to uwierzyć, nawet jemu, ale jest to możliwe, u niego nawet 50%,

 

Co o tym sądzicie, w tym wypadku nie mamy doczynienia z GHO który może być uważany za szarlatana, a z szanowanym w środowisku chirurgiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy filmik. Myślę że dr tu wyjaśnia że podstawą jest umiejętne wyciągnięcie grafta żeby można otrzymać regenerację. Nie wiem czy Acell przyczynia się do lepszego odrostu, sam doktor nie wie dlaczego u jednych jest 20% a u drugich 53% odrostu. GHO,HST już tyle lat ją stosuje i wciąż jest wielką niewiadomą. Dlaczego nie mogą zaznaczyć jednego kwadratu 1cm na 1cm i wyciągnąć wszystkie włosy a po 12 czy 18 miesiącach sprawdzić w których miejscach wyrosły i ile. Za parę lat może się dowiemy, jak na razie jestem łysy teraz i nie mam czasu na czekanie bo młodość ucieka a włosów ubywa

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Acell przyczynia się do lepszego odrostu, sam doktor nie wie dlaczego u jednych jest 20% a u drugich 53% odrostu. GHO,HSE już tyle lat ją stosuje i wciąż jest wielką niewiadomą.

 

 

dr GHO nie używa Acell. Jego stosowanie na ludziach jest zabronione w Holandii(jako nieprzetestowany "środek", Anglia to samo).

 

 

Dlaczego nie mogą zaznaczyć jednego kwadratu 1cm na 1cm i wyciągnąć wszystkie włosy a po 12 czy 18 miesiącach sprawdzić w których miejscach wyrosły i ile.

Przecież są w necie takie zdjęcia, porównania. Włosy wyrosły (Mówie o HST), przy wysokim procencie (ok. 80% odrostu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy HST wyciąga grafty np 3 i 4 włosowe, mam na myśli całego grafta? i ile z niego włosów wyrośnie. Czy może po prostu dzielą . Wyszukują grafty wielowłosowe, wyciągają jednego albo dwa włosy zostawiając tyle samo? Jeżeli metoda działa to oczywiście wszystko ładnie, pięknie bo nie musimy martwić się że włosów zabraknie. Na tą teorię sam wpadłem ale widzę że nie tylko ja tak sądzę bo znalazłem na innym forum dyskusję na ten temat.http://www.hairlossexperiences.com/view ... forum_id=8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy HST wyciąga grafty np 3 i 4 włosowe, mam na myśli całego grafta? i ile z niego włosów wyrośnie. Czy może po prostu dzielą . Wyszukują grafty wielowłosowe, wyciągają jednego albo dwa włosy zostawiając tyle samo? Jeżeli metoda działa to oczywiście wszystko ładnie, pięknie bo nie musimy martwić się że włosów zabraknie. Na tą teorię sam wpadłem ale widzę że nie tylko ja tak sądzę bo znalazłem na innym forum dyskusję na ten temat.http://www.hairlossexperiences.com/view ... forum_id=8

 

Z tego co pamiętam HST działa na takiej samej zasadzie, czyli na minimalnej ingerencji wyciągnięciu i przeszczepieniu jedynie tego co jest potrzebne do wzrostu, bez całej reszty, a reszte ogarnia organizm.

To nie jest też dzielenie, bo całość multiplikacji polega na zwiększeniu liczby włosów, a nie jej przemieszczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie oglądałem na ich stronie przykładowych pacjentów po HST i dlaczego żaden z nich nie ma gęstej czupryny i mimo tego że mają więcej włosów to i tak wyglądają na łysiejących (ale nie łysych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, przeoczyłem, jeden gościu na zdjęciu dosyć dobrze wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GHO nigdy nie był mistrzem gęstości lub fryzur - niestety, podobnie w Pradze, stąd efekty są takie a nie inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...