free web hit counter Skocz do zawartości
qba872

Jack Strong Hair czy Aestepool?

Jack Strong Hair czy Aestepool?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jack Strong Hair czy Aestepool?

    • Jack Strong Hair
      8
    • Aestepool
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się na przeszczep i nie mogę się zdecydować. 

Czy ktoś z was robił przeszczep w ostatnim czasie w którejś z tych 2 klinik? 

Którą byście wybrali i dlaczego?

Edytowane przez qba872

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto żebyś przemyślał jeszcze temat Skymedu. Byłem, skorzystałem i szczerze polecam. Opieka na miejscu świetna, bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do ludzi, efekty jak widać po mnie też są super. Wiadomo że klinik jest cała masa ale mój wybór uważam za naprawdę trafiony i piszę to bardzo szczerze.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, qba872 napisał:

Czy ktoś z was robił ostatnio zabieg w Jack Strong Hair?

w JSH potrafią przeszczepić maksymalną ilość graftów ostatnio nawet 7000  ,u mnie pojutrze mija 6 miesiąc ,ja bym polecił ale nie mam porównania z innymi klinikami.Patrząc jednak na efekty u innych,kąty sadzenia graftów ,jak i transport wraz hotelem to chyba mają najlepszy stosunek ceny do jakości

Edytowane przez szejk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szejk napisał:

w JSH potrafią przeszczepić maksymalną ilość graftów ostatnio nawet 7000  ,u mnie pojutrze mija 6 miesiąc ,ja bym polecił ale nie mam porównania z innymi klinikami.Patrząc jednak na efekty u innych,kąty sadzenia graftów ,jak i transport wraz hotelem to chyba mają najlepszy stosunek ceny do jakości

Ile graftów Tobie przeszczepili? Masz tutaj jakiś wątek z relacją? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, takijeden napisał:

Mógłbyś pokazać jakieś aktualne zdjęcia, jak to wygląda po pół roku?

Będę robił we wtorek dla JSH to pośle ,może napiszę jakąś opinie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem na początku stycznia ,jeśli chodzi o organizacje i przebieg zabiegu to wszystko Ok ,pierwsze efekty powinny być po 3-4 miesiącach wiec po tym czasie powiem coś więcej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom porównywalny ale z tych dwóch bardziej bym sie skupił na aestepool. W mojej ocenie tak duże zabiegi jak 6500-7000 graftów to skrajna nieodpowiedzialność nawet jeżeli pacjent ma dużą strefę dawczą (poparłem to nie raz argumentami i artykułami na tym forum). Weź jeszcze pod uwagę flymedice i skymed. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, darek90 napisał:

Poziom porównywalny ale z tych dwóch bardziej bym sie skupił na aestepool. W mojej ocenie tak duże zabiegi jak 6500-7000 graftów to skrajna nieodpowiedzialność nawet jeżeli pacjent ma dużą strefę dawczą (poparłem to nie raz argumentami i artykułami na tym forum). Weź jeszcze pod uwagę flymedice i skymed. 

6000-7000 to rzeczywiście dużo i bym miał wątpliwości, ale 5000, 5500, może maksymalnie 6000 to byłbym jeszcze w stanie zaryzykować gdyby udało się pokryć cały obszar. To jest główny argument jeśli chodzi o Jack Strong Hair. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, darek90 napisał:

Poziom porównywalny ale z tych dwóch bardziej bym sie skupił na aestepool. W mojej ocenie tak duże zabiegi jak 6500-7000 graftów to skrajna nieodpowiedzialność nawet jeżeli pacjent ma dużą strefę dawczą (poparłem to nie raz argumentami i artykułami na tym forum). Weź jeszcze pod uwagę flymedice i skymed. 

Mówiąc o ryzyku dot.  zabiegu powyżej 6 tys graftów masz na myśli zbyt dużą ingerencje w donor czy przeżywalność mieszków w warunkach pozaustrojowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, takijeden napisał:

Czy w JSH przeprowadzają również ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym podczas zabiegu?

Zgadza sie. Jest robione u nich ostrzykiwanie osoczem.

Ja mialem 14 stycznia 5600 graftow w JSH i jestem mega zadowolony. Caly czas jestem w kontakcie z gosciem ktory robil w Clinicanie tego smaego dnia i zdecydowanie lepiej wyglada to u mnie od samego poczatku do teraz niz to co zrobila Clinicana.

Edytowane przez torcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na tą chwilę przeważa opcja wyboru Jack Strong Hair. Poczekam kilka dni i podejmę ostateczną decyzję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, szejk napisał:

Mówiąc o ryzyku dot.  zabiegu powyżej 6 tys graftów masz na myśli zbyt dużą ingerencje w donor czy przeżywalność mieszków w warunkach pozaustrojowych?

W zasadzie jedno i drugie. Mieszki pozaustrojowo mogą być tylko określony czas nawet w warunkach hibernacji. W mojej ocenie zabieg nawet 5500 graftów wiąże się z ryzykiem. Wtedy też w ramach pozyskania dużej ilości niektóre kliniki pobierają ze strefy gdzie istnieje ryzyko że grafty i tak wypadną. Krótko pisząc co z tego że będą przeszczepione jak i tak potem mogą wypaść. Istnieje też duże ryzyko stanu zapalnego albo że mieszki włosowe będą pobrane zbyt gęsto. Jest szereg artykułów na ten temat w internecie ( głównie angielskojęzyczne). Często nie ma sensu ryzykować i lepiej zafundować sobie poprostu dwie mniejsze sesje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie bylo brane 5600 i robily to wiekszosc czasu 3 osoby, aby momentami robily to 2 osoby wiec zapewne po to, zeby zrobic to w jak najkrotszym czasie.

Edytowane przez torcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...