free web hit counter Skocz do zawartości
Robert - Poznań

SKYMED - Przeszczep włosów 24.02.2022

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem się podzielić na szerszym forum odnośnie przeszczepu włosów w Turcji. Mianowicie zdecydowałem się na przeszczep w Turcji z powodu cen które są tam o wiele niższe. Przeszczepiono mi ostatecznie 4200 grafów gdzie na miejscu zapłaciłem 1950 euro czyli jakieś 9.700 zł ( plus bilet lotniczy i jakieś jedzenie więc trzeba doliczyć 2000 zł ) na dzień 24.02.2022 - porównując to z cenami w Polsce gdzie poszukiwałem kliniki to taki zabieg kosztowałby około 40.000 zł!!! Przez rozpoczęcie tego tematu chciałbym przyszłe osoby zainteresowane nawet namówić i przekonywać że warto to zrobić właśnie w Turcji. Na początku są różnego rodzaju obawy czy to dobry kierunek - CHCE NAPISAĆ ŻE TAK TO PRZECIEŻ MIASTO TAKICH ZABIEGÓW. Zabieg wykonałem w klinice ESTEPALACE poprzez firmę polską SKYMED która jest organizatorem w Naszym kraju i współpracuje właśnie z tą kliniką. Co do samego przebiegu i wizyty.... Odbiór z lotniska zorganizowany i opłacony, transport do hotelu zorganizowany i opłacony, nocleg opłacony w cenie którą podałem powyżej, transport do kliniki i z powrotem do hotelu w całym okresie pobytu zorganizowany i opłacony.

Zabieg wygląda następująco... Przyjęcie w klinice, ustalenie linii włosów, jest robiona dokumentacja zdjęciowa, pobierana krew do badań, rozpoczyna się znieczulenie miejscowe które nie należy do przyjemnych:) , otwierane są kanały, ( czas na obiad ) następnie pobierane są włosy i na koniec samo przeszczepienie. Wszystko zajmuje przy 4200 grafów około 8h. Na koniec również dokumentacja zdjęciowa, założenie opatrunku i do hotelu. Na drugi dzień wizyta kontrolna, zdjęcie opatrunku i pojawia się czas na wywiad:) z Panią Doktor i jeśli ktoś chętny również może się wypowiedzieć do kamery i opowiedzieć o swoich wrażeniach. To wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze!!!! Polecam zabrać ze sobą jakiś baton energetyczny w dniu zabiegu. 

Naprawdę nie ma czego się obawiać i zamartwiać o organizację czy też o jakoś zabiegu czy profesjonalizmu. WSZYSTKO TAK JAK MA BYĆ!:) POLCEAM SKYMED I ESTEPALACE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert wrzuć jakieś foty to zawsze jest pomocne dla uczestników forum. Każdy potem jest ciekawy końcowych efektów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rejestracja wczoraj i za chwile opinia, coś dużo takich użytkowników się ostatnio pojawia na forum :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.03.2022 o 18:01, darek90 napisał:

Robert wrzuć jakieś foty to zawsze jest pomocne dla uczestników forum. Każdy potem jest ciekawy końcowych efektów. 

Zdjęcia pokazuje mi że są u mnie na profilu - jeśli nie możesz ich znaleźć to proszę daj znać to postaram się dorzucić je do komentarza jakoś. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.03.2022 o 22:59, XOXO napisał:

rejestracja wczoraj i za chwile opinia, coś dużo takich użytkowników się ostatnio pojawia na forum :)

W czym mogę pomóc?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...