free web hit counter Skocz do zawartości
Partick92

Minoxidil 15% domowej roboty:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie jakiś czas temu pytałem o dodanie flutamidu do minoxidilu i ostatecznie z tego zrezygnowałem.Zakupiłem u Irka minoxidil 15% który zatrzymał łysienie i powoli kiełkują włoski:)ale nie w tym rzecz.Otóż chce zrobić własny minoxidil 15% a jak opiszę poniżej:

Chcę kupić Kirkland 5% i dodać to tego 3 gramy kwasu azelainowego i 5 gram minoxidilu co da mi około 15% minoxidilu i 5% kwasu azelainowego.Co Panowie myślicie o takiej mieszance?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za problem zmieszać etanol z glikolem propylenowym oraz wodą destylowaną?

 

masz tu napisane w czym jest rozpuszczony minox w różnych preparatach

viewtopic.php?f=22&t=63&p=2624#p2624

 

nie wiem tylko, czy uda się w tym rozpuścić 15% minoxa i 5% AC, tzn. czy nie będzie się osad wytrącał, dualgen, np. zamiast GP zawiera glicerynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
a skąd wziąć minoxa w proszku?

 

Loniten

 

Są też fabryki farmaceutyczne w Chinach, które sprzedają czysty minoxidil, podobnie jak czysty spironolakton, itp., ale wówczas trzeba wziąć większą ilość, żeby to się wogóle opłacało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chcę zamówić z ebaya jakieś 25gram i do tego 10gram kwasu azelainowego z allegro aby zobaczyć czy w ogóle będzie coś z tego a znacie może skład Dualgen 15% lub xandrox 15%?Lion co myślisz o tego typu próbach zaoszczędzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie do Eryka.Eryku jak działa na Ciebie minoxidil 15% bo z tego co pamiętam ty też się przerzuciłeś na niego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno pytanie do Eryka.Eryku jak działa na Ciebie minoxidil 15% bo z tego co pamiętam ty też się przerzuciłeś na niego?

 

Stosuje go dość nieregularnie i tylko raz dziennie, więc nie jestem obiektywny. Myślę, że jakbym stosował go dzień w dzień i do tego jeszcze dorzucił jako drugą aplikację 5% minoksa to by było super.

Wcześniej stosowałem 5% dwa razy dziennie bardzo skrupulatnie. Przez kilka miesięcy opuściłem może z 10 aplikacji. Efekty były zadawalające, poza zniszczeniem sobie linii, ale to mój błąd, bo bagatelizowałem ostrzeżenia innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten przykład jest lekko kontrowersyjny, bo kontakt z gosciem sie urwał.

Stan może się pogorszyć, dlatego minoksa stosuje się na miejsca znacząco przerzedzone. Tam gdzie masz sytuacje w miare ok radzę się wstrzymać. Oczywiście nie musi tak być. Może w Twoim przypadku bedzie odwrotnie, czyli afro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie ile trzeba tabletek Minoxa wrzucić do KB Solution by otrzymać Minoxa 15 %?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale nie otrzymasz w domowych warunkach minoksa 15%. Zwłaszcza z tabletek, w których jest ponad 50% wypełniaczy. Z własnych doświadczeń z czystym minoksem mogę powiedzieć że ponad 7% jest praktycznie niemożliwe do otrzymania bez odpowiednich kwasów, któe są ciężko dostępne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...