free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

CB vs. RU

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że takie porównania z grubsza nie mają sensu, nie chce też pisać który jest lepszy który jest gorszy, bardziej bym wolał poznać Wasze opinie na temat tych środków, bo patrząc na forum widzę że więcej "dobrego" czyni CB

 

Jak uważacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli CB dobrze Ci spenetruje (co nie występuje u dużej grupy ludzi) to jest na pewno lepsze od RU bo działa na wiele aspektów, w tym stan zapalny.

 

RU służy do blokowania receptorów androgenowych.

 

 

Co do CB-03-01, to sprzedałem swoją porcję komuś na forum (nie pamiętam już nicku) wykonaną w pojeździe żelowym (imitującym ten używany w badania na łysienie androgenowe) dobrze by było gdyby ten ktoś się wypowiedział co do skuteczności w porównaniu z RU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właście i chyba przy CB nie ma takiego linienia i możliwych "ubytków" jak przy RU przy pierwszych miesiącach, stąd pewnie wiele osób "dłużej" to kontynuuje... a z RU często po 2 miesiącach rezygnują...

 

Ziom skąd można zdobyć czyste CB? Bo na the Kaneshop tego nie mają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kończę CB, według mnie kompletnie bez rewelacji, nie żałuję, że spróbowałem, ale jednak 1400zł to masakryczna cena. Możliwe, że byłem w tej grupie, na których cb w tym pojeździe nie działa, albo po prostu zakola do nw1 są niemożliwe do odzyskania bez przeszczepu. Także dla mnie RU>CB, ale Angel na przykład ma zupełnie odwrotne wrażenie także myślę, że to zależy od danego organizmu


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja kupiłem od Ciebie Ziom CB.Jeżeli chodzi o porównanie,CB vs.RU to nie wiem,bo jeszcze nie używałem RU.Co do CB,to używam od około 2 miesięcy na linię i zakola.Jak na razie nie widać żadnych odrostów,ani pogrubienia istniejących włosów.Być może na mnie też nie działa,ale myślę że 2 miesiące to za krótki okres żeby stwierdzić coś na 100%. Linienia po CB też nie zauważyłem,ale to chyba zasługa SABA żelu (używam od 2,5 miesiąca), który radykalnie zmniejszył wypadanie włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...