free web hit counter Skocz do zawartości
kameleon1900

Czy warto używać rożnych maści na blizny po przeszczepie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiałem się czy warto kupować po zabiegu kiedy już się wszystko wygoi maści,żeli itp na bliny .Ulotki obiecują,że zniknie zaczerwienienie, zmniejszy się blina.Oto przykłady jakie znalazłem Cepan ,Noscar, Contractubex, Oceanic, Cybele Scagel, Palmers Cocoa-serum itd dużo tego aż głupieje.Proszę o radę doświadczonych w tym temecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto i to bardzo, bo pierwsze miesiace sa najwazniejsze, warto trenowac skalp zeby blizna sie nie rozlazla, warto zastosowac masci ,po pierwsze taka ktora mozna odrazu stosowac na swieza rane ,druga to masc silikonowa ale to później po wygojeniu, potem jeszcze warto po wygojeniu stosować roll-cit


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze przed walczeniem z lysieniem walczylem z blizna na twarzy i przelecialem przez wszystkie chyba srodki na blizny. cepan i contratubex to to samo i nadaje sie raczej do zgrubiałych blizn, noscar to pic na wode, gele siliconowe nadaja sie na blizny keloidowe. Jedyne co mi wtedy pomoglo to zorax, kwas glikolowy i laser ale jezeli mialbym czegos uzywac w owłosioną skóre to ograniczył bym się chyba do masowania witaminą a z kapsułek lub jakis retin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...