free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

OSH - Wyniki stosowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako ze to juz chwile temu zaczeli to testowac na forach zachodnich czy sa moze jakies rezultaty stosowania tego srodku? Ktos sie wypowiedzial, ktos mial zblizone rezultaty jak do pierwszego zamowienia?

Ziom jak u Ciebie? Warto w ten srodek inwestowac, czy na ta chwile to nadal wielka niewiadoma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety dla mnie jest zbyt problematyczny i zbyt drogi bo postanowiłem sobie przeznaczać na kurację nie więcej niż 100zł mies....

 

Pojazd z DMSO, spirytusem, pg za bardzo natłuszczał mi skórę głowy i włosy a jako że mam je krótko ścięte (3-6mm) wyglądało to źle. Ale jest jedna osoba z forum zagranicznym która stosowała tylko PSI jako jedyną kurację i widać poprawę, nie jest to może spektakularny odrost bo to był dopiero 1 cykl ale jest widoczny... Obecnie będą testować 2% PSI 2 razy dziennie przez dłuższy okres czasu żeby zobaczyć co to przyniesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie próby znajdowania superśrodków na łysienie, które nie weszły do masowej produkcji są z definicji skazane na niepowodzenie. OSH mimo wcześniejszego szalonego entuzjazmu również takim superśrodkiem już raczej nie będzie. Gdyby był tak skuteczny jak głosi "propaganda", to już dawno wszedłby na rynek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko że o OSH101 jako obiecującym środku czytałem już na starym forum w 2002 roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten entuzjazm był spowodowany głównie tym że x osób z USA stosowało ten środek i działał, sam nie wiem czy to bujda czy też prawda, ale to stąd wziął się entuzjazm po opiniach ludzi stosujących.

Wejść to może i wszedłby, ale z tego co pamiętam firma została kupiona przez kogoś innego kto miał nieco inne priorytety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten entuzjazm był spowodowany głównie tym że x osób z USA stosowało ten środek i działał, sam nie wiem czy to bujda czy też prawda, ale to stąd wziął się entuzjazm po opiniach ludzi stosujących.

 

Ale z tego to sie zrobila urban legend bo nigdzie nie ma zdjec z efektami z dawnych czasow.Ktos napisal,ze byly swietne rezultaty kilka lat temu i pozniej to sie rozchodzilo na roznych forach ale bez dowodow potwierdzajacych te teze.Teraz jest dostepny,ludzie pokupowali i szalu nie ma.

Szanuje robote ludzie ktorzy siedza i poswieceja swoj czas na czytanie roznych badan,ale nie wierze ze lek na przywrocenie wlosow zostanie stworzony na jakims forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...