free web hit counter Skocz do zawartości
Pawcio123

Przezczep, parę pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, chciałbym zrobić przeszczep w grudniu 8-15, na razie na pierwszym miejscu jest klinika Aisha hair Clinic. Mam parę pytań

 
1. Czy przeszczep zima to dobry pomysł? 
2. Jak długo nie można nosić czapki po zabiegu? 
3. Miałem zabieg 3 dni temu pod pełna narkoza, nie jest to przeciwskazanie? 
4. Może polecicie jeszcze jakaś klinikę do rozważenia? 
 
Wiem, ze są kliniki mocno polecane typu eugenix, ale koszta są dość duże. Chciałbym się zmieścić w 3000 euro z przelotami 
 
Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.10.2022 o 17:29, Pawcio123 napisał:

Cześć, chciałbym zrobić przeszczep w grudniu 8-15, na razie na pierwszym miejscu jest klinika Aisha hair Clinic. Mam parę pytań

 
1. Czy przeszczep zima to dobry pomysł? 
2. Jak długo nie można nosić czapki po zabiegu? 
3. Miałem zabieg 3 dni temu pod pełna narkoza, nie jest to przeciwskazanie? 
4. Może polecicie jeszcze jakaś klinikę do rozważenia? 
 
Wiem, ze są kliniki mocno polecane typu eugenix, ale koszta są dość duże. Chciałbym się zmieścić w 3000 euro z przelotami 
 
Dzięki 

1. Jasne, włosy się aż tak nie pocą, brak słońca. Najlepiej wiosną i jesienią oczywiście.

2. W zależności od kliniki to powiedzą Ci 10-14 dni. Czyli najlepiej poczekać aż opadną strupki dać 2-3 dni marginesu i można wkładać czapkę ostrożnie :) 

3. Zapytaj kliniki...

4. JSH, Aeste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi po 10 dniach pozwolili nosić czapkę, linkov na YT powiedział że nawet szybciej pozwala nosić czapkę pacjentom,a  strupy sam sobie rozmasowałem 10 dnia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...