free web hit counter Skocz do zawartości
ja1922

Bazy transportujące -do leków eksperymentalnych(ważne!)

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie jednym z największych problemów w leczeniu(na wszystkich forach) jest niewiedza dotycząca pojazdów jakie powinnismy stosować w przypadku nowych leków ,zgadzam sie z opinią zioma ze jest to tak samo wazne jak i same leki,składnik aktywny musi sie bezpośrednio dostać w okolice mieszków włosowych.Na chwile obecną jest to robione metodą prób i błedów zazwyczaj nowe leki są stosowane w tradycyjnych bazach transportowych które nie są dobre!Wpadłem na pomysł bysmy jako grupa ludzi zwrócili sie do specjalisty by stworzył nam najlepsze z możliwych bazy transportujące leki oszczędzi to również nasz czas i pieniądze !.Znalazłem Profesora Dr.Dermatologii który juz opracowywał bazy transportowe w formie żeli gdy my nawet nie wiedzieliśmy ze jest taka możliwość(nawet wydawał książki na ten temamt).Bazy liposomowe ethosomowe ,które wymagają wiedzy doktorskiej .Mysle ze byłby wstanie opracować na nasze zamowienia indywidualnie bazy dla kazdego z leków eksperymentalnych analizując ich strukture ! Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile by chcial za takie wynalazki? Czy w ogole to bylo by na nasza kieszen? Jezeli bardzo drogo , sadze, ze osoby z innych 2 zagranicznych forum z checia by sie do danego przedsiewziecia dolaczyli i po pare groszy dorzucili:) W sumie to na korzysc wszystkich nie tylko polakow by bylo;)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze wszystko kwestia dogadania,celem tego pomysłu jest bysmy nie musieli gdybać co z czym mozna łaczyć,w jakiej kolejności stosować leki,jakie dawki stosować .Kazdy lek ma rózną mase molową,rozny czas i stopień wchłaniania, dystrybucji, metabolizmu itp,w roznym stopniu zachodzą interakcje miedzy lekami.Każdy pojazd ma rózną penetracje ,trzeba wiedzieć co z czym łaczyć czego nie i po jakim czasie.To wszystko musi być uporządkowane -przynajmniej takie mam marzenie w pewnym stopniu jest to napewno możliwe,powiedzmy ze zlecamy prace Doktorowi on analizuje poszczególne leki analizując ich struktury,patenty itp po czym ustala nam najlepszą baze transportową,oraz potencjalnie najlepszy harmonogram i dawki.Nie jestesmy tego w stanie analizować na poziomie forum.Inaczej by rozmawiał ze mną a inaczej z dużą grupą ludzi.Tak wiec proponuje byście wpisywali sie bo jak sie okaze ze bedzie nas 5 osób to mozemy sobie tylko debatować.Proponuje również zaszczepić pomysłem zagraniczne fora,no i mysle ze ziom byłby najlepszą osobą zeby to zrobić jako admin forum i napisać juz poważną propozycje do naszego doktora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł jeżeli temu doktorowi udałoby się taką bazę zrobić dla naszych środków, oczywiście w przystępnej cenie to ja też bym się pisał

Sokoro ja1922 znalazł takiego doktora to może mu napisać czy jest w stanie takie coś zrobić i w jakiej cenie. Ziom z tego co pisał ma obecnie sesję więc nie ma co go fatygować w najbliższym miesiącu, choć jest najbardziej obeznany w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to dobry pomysł, ale nie wydaje mi się żeby udało się to osiągnąć, tacy lekarze biorą ogromne pieniądze z dofinansowań do badań. Poza tym chyba żaden z nich nie będzie działał na składników które są pod ochroną patentową.

 

Co do liposomów/ethosomów (które są ulepszoną wersją) jestem w stanie takowe wykonać, mimo że mam sesję to wkręciłem się i już drugi dzień czytam o odpowiednim wykonaniu oraz przechowywaniu. Z tym że jest z tym sporo roboty oraz urządzenia do kupienia. Dlatego opłacałoby mi się to tylko gdybyśmy znaleźli sporą grupę osób zainteresowanych. Możemy np. wykonać dużo niższym kosztem coś na miarę nanominoxa z tym że dorzucimy to na czym nam zależy np. jako świetny stymulator (siarczan minoxidilu + adenozyna + dkk1-inhibitor(zatrzymuje łysienie) + vit b12 + biotyna + kwas retinowy) albo inne wariacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią zamówił od Ciebie taki minoxidil Ziom.

A co do samego doktora, czy ktoś się już z nim kontaktował, czy pomysł jednak odszedł w niepamięć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się do listy oczekujących i chcących zakupić taki lek w najbliższym czasie, nie za rok czy 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mam zrobić liste i zebrać chętnych? Według mnie każda osoba stosująca minoksa lub licząca na odrost powinna się nad tym zastanowić. Zwłaszcza że liposomy mają taka zdolność że redukują nieznacznie przenikanie do krwiobiegu bo są uwalniane we wnętrzu receptorowym przez co działają bezpośrednio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...