free web hit counter Skocz do zawartości
Skinbad

Dodałem garść aspiryn do minoxa

Rekomendowane odpowiedzi

Dodałem wczoraj 10 tabletek aspiryny do buteleczki z minoxidilem. Wstawiłem ją po użyciu na drzwiczki lodówki. Dzisiaj po wyciągnięciu, tuż po pierwszym psiknięciu poczułem zmywacz do paznokci. Tak też zaczął zalatywać teraz ten płyn.

 

Czy przez połączenie aspiryny z minoxidilem zepsułem sobie 60ml dobrego minoxidilu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem na stronach o lekach i ich interakcjach z innymi, ale na temat minoxidilu i aspiryny nie odnotowano żadnych, więc nie wiedząc o przeciwwskazaniach połączyłem minoxidil i kwas acetylosalicylowy.

 

Maksymalnie 4 g kwasu acetylosalicylowego na dobę według ulotki z tabletkami o dawce 500mg/1 tabletka.

 

Dlaczego chciałem połączyć?

 

Aspiryna:

Przeciwdziała agregacji płytek krwi

Agregacja płytek krwi, zlepianie się płytek krwi po uszkodzeniu tkanki, w wyniku czego powstaje czop zamykający uszkodzone naczynie krwionośne.

Jak także działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo i przeciwzapalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem odpowiedź na nurtujące mnie pytanie. Brzmi ona: "Nadal nie wiem, czy można dodać aspirynę do minoxidilu". Licząc poszczególne leki, dbanie, aby pożywienie było odpowiednie, to chciałem wstrzymać się od stosowania tej mikstury. Natrafiłem jednak na ciekawostkę i postanowiłem spróbować.

 

Parę słów o aspirynie:

http://www.skinacea.com/acne/acne-treat ... Pw_xmdlGyU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...