free web hit counter Skocz do zawartości
marekl91

RU czy Saba żel? prośba o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

witam, intersują mnie wasze opinie co lepsze i skuteczniejsze ru 58841 czy saba zel (betametazone dipropionate). Nie wiem co wybrać a niestety jestem na takim etapie. Dodam tylko że stosuje propecie raz dziennie od 4 miechów (dobrze toleruje, znikoma ilośc wypadających włosów), zaczynam rogaine i nizoral. Więc myśle że przydałoby się jeszcze zblokować dht miejscowo. Generalnie chodzi mi teraz o odrosty. Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej oba. Jeśli jednak koniecznie musisz wybrać to ja na Twoim miejscu wziąłbym Saba żel, jako bloker używasz już finasteryd więc Saba (przeciwzapalny) jest bardziej wskazany


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cóż, ja postawiłbym na RU. Finasteryd nie jest "kompletnym" blokerem i można go jeszcze wzmocnić, co daje efekty zwłaszcza w przedniej części głowy.

 

To tyle w kwestii zatrzymania łysienia, ale uważam, że bez definitywnego jego zatrzymania, to walka z wiatrakami.

Z resztą i stymulatory działają lepiej, kiedy są wsparte dobrymi blokerami.

 

PS.

Oczywiście RU z SABA się nie wyklucza, a wręcz środki te się uzupełniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki wielkie , niestety mam do Was jeszcze jedną prośbe. Zawsze byłem nogą z chemii, powiedzcie mi jak stworzyć 5 procentową wcierkę z 0,5g Ru bo myśle, że taka ilośc starczy mi na 2 tyg. Chodzi mi konkretnie ile dodać ml alko i glikolu. A i jeszcze jaki to ma być alko czy zwykły spirytus salicylowy wystarczy? Pewnie te pytania dla doświadczonych userów są głupie ale ja jestem całkowicie zielony w tym temacie>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to musi być alkohol etylowy (spirytus z monopolowego min. 95%). 0,5g RU mieszasz z ~7g spirytusu, następnie dodajesz 3g glikolu propylenowego. Masz wtedy wcierkę z ~4,8% RU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze bo nie mam jak tego odmierzyć w gramach, więc... 7 gramów spirytu ile to ml, to samo 3 g glikolu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup wagę na allegro ~20zł kosztuje jest gdzieś w innym wątku zdjęcie jak ona wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...