free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu moje włosy są całkowicie suche (myje codziennie + leki), są jak u lalki, aż dziwne w dotyku.

Jak z tym walczyć, co polecacie? (Ja na tą chwilę używam olejku rycynowego, ale szukam czegoś jeszcze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam problem.Wcierki alkoholowe to jest męczarnia dla skóry ,wysuszają ją okropnie,a organizm zeby sie bronic wzmaga prace gruczołów łojowych.Ja staram sobie radzic z tym tak ze bezpośrednio przed umyciem rano głowy smaruje ją zwykłą oliwką dziecięcą Bambino i odczekuje chwile -czym dłużej tym lepiej i następnie zmywam szamponem(są również nawilzające)po wyschnieciu skóra juz nie jest tak wysuszona.Oczywiscie mozesz po umyciu stosowac różnego rodzaju emolienty jest tego mnóstwo.Staraj sie nie suszyc głowy suszarką,planuje również założenie filtra prysznicowego.Ogólnie to najlepsze bedą dla skóry bazy do leków w formie żeli,kramów na bazie EMU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pomogła zwykła odżywka do włosów suchych, ale wiadomo, że każdy przypadek jest odosobniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saba albo Emu Oil


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może to nie być przesuszona skóra,tylko zbyt duży łojotok i akurat tutaj Saba z Retiną,jak nie będzie pomagać to na noc Olejek Jojoba-sam stosowałem działa,skutecznie nawilża skórę i jest o wiele tańszy niż Emu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...