free web hit counter Skocz do zawartości
eryk

Opuchnięte nogi po zmianie kuracji.

Rekomendowane odpowiedzi

Od tygodnia biorę duta 0,5mg raz na tydzień (wczoraj wziąłem 2 kapsułkę) i w przeciągu 2-3 OSTATNICH dni strasznie spuchły mi nogi i reszta ciała też taka się wydaje ale troche mniej i przytyłem jakieś 2-3 kilo na wadze w te ostatnie dni. Czy to może być tym spowodowane. Zacząłem jeszcze brać jakieś 5 dni temu minoksa wew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej minox niż dut ponieważ ten pierwszy jest odpowiedzialny za retencje wody w organizmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy powinienem się tym martwić? Jeżeli nie ma innych uboków poza ciut większym spadkiem libido niż kiedy brałem fina...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opuchlizna nie odpuszcza nawet na chwile ? Wg mnie powinienes sie martwić.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od tygodnia biorę duta 0,5mg raz na tydzień (wczoraj wziąłem 2 kapsułkę) i w przeciągu 2-3 OSTATNICH dni strasznie spuchły mi nogi i reszta ciała też taka się wydaje ale troche mniej i przytyłem jakieś 2-3 kilo na wadze w te ostatnie dni. Czy to może być tym spowodowane. Zacząłem jeszcze brać jakieś 5 dni temu minoksa wew.

 

Myślę, że najrozsądniej będzie udać się do lekarza i to jak najszybciej.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...