free web hit counter Skocz do zawartości
rudi1t

Indie vs Turcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie wiem co wybrać FUE w Turcji ok 2500 graftów czy Indie i strip za podobną cene.Mam 31 lat jakieś NW3 i ogólnie żadkie włosy od urodzenia(ciemny bląd).Donor jest ok.Chcę naprawić zakola oraz zagęścić troche korone.Indie kuszą dużym zabiegiem gdzie mogę przeszczepić ok 4000 graftów i mieć spokój na długie lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie przeszkadza ci blizna (do czasu zapełnienia jej przez FUE) to zawsze polecałbym STRIP na początek. Taniej i ekonomiczniej (jeśli chodzi o oszczędność donoru). Poza tym chyba łatwiej ci będzie zaklepać sobie termin w Indiach przez Skalda, niż termin w Turcji... ja już próbowałem ustalić termin u Koraya i nie jest to wcale takie proste.


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam nie wiem co wybrać FUE w Turcji ok 2500 graftów czy Indie i strip za podobną cene.

 

Muszę sprostować. Choć FUE w klinice dr. Poswala jest droższe niż w tureckim ośrodku, to już cena jednego graftu metodą strip jest około dwukrotnie mniejsza od w/w.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem sie wczoraj z dr Koray do końca kwietnia ma wszystko zajęte,powiedział że jestem dobrym kandydatem do przeszczepu i przewidział ok 3000 graftów.Coraz bardziej przemawia

do mnie strip i Indie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę wiedzieć w jaki sposób się kontaktowałeś z Koray?? Mail czy telefon?? i w jakim języku? w razie emaila ile trzeba czekać na odpowiedź. dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wysłałem meila po paru dniach sam do mnie sie odezwał,rozmawia po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był na Twoim miejscu i jeszcze np. taka i dziadkowie mieli włosy, wybrałbym Fue z prostych powodów:

- brak blizny

- możliwość krótkich fryzur (2mm lub 3mm)

- mniej inwazyjny zabieg i zdecydowanie szybciej dochodzisz do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej po FUE nie ma blizny i w razie braku kasy lub donora możesz ścinać się na bardzo krótko. Jaką masz gęstość donora i czy masz możliwość użycia BHT?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Najpierw wysłałem meila po paru dniach sam do mnie sie odezwał,rozmawia po angielsku.

 

A można wszystko załatwić drogą korespondencyjną ? Nie mam kłopotów z angielszczyzną pisaną, ale z uwagi na średnie kłopoty ze słuchem, mam problemy z rozmową.

Wiem, że to dziwne, ale tak jest.

 

Przyznam, że sam byłbym zainteresowany zabiegiem u Koray'a, jeśli uda mi się zebrać gotówkę.

Interesują mnie drobne korekty, tzn.: FUE trochę na przód oraz trochę w bliznę, którą mam jeszcze po Kolasińskim.

 

Do tej pory jedyną osobą, która opisała swój zabieg u Koray'a był grzegorzrz, ale jakoś jego temat umilkł.

Trochę dziwi mnie to, że nie pojechał tam nikt więcej, bo to jednak uznany chirurg i do tego konkurencyjne ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A na getfue.com sie nie skusisz zeby przetestowac? Ceny wybitnie dobre,robisz jakas mala czesc uzupelniajaca wczesniejsze zabiegi to moze bys sprobowal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli to prowokacja, to odpowiadam: nie nie skusze się.

Bo nie mam pojecia co to jest to getFUE, a Koray jest jednak znany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zadna prowokacja,po prostu zapytalem czy rozwazales biorac pod uwage rozne czynniki.Mowisz,ze nie rozwazasz i ok,rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uważam, że cena jest ważna, bo jednak żyjemy w Polsce i generalnie nasze zarobki są inne (niższe) niż na zachodzie.

Jednak najpierw chciałbym wiedzieć, że dany chirurg (a raczej zespół/klinika) coś potrafi - czyli dense pack, FUE, mikrografty i w efekcie ładna fryzura, a dopiero potem wybieram najtańszego z dobrych.

Nie widziałem żadnych dobrze przedstawionych efektów getFUE (dobrze przedstawionych, czyli: duże zdjęcia, dobra rozdzielczość, filmy na których widać rozczesywanie, opinie na forach, itp) , ani nie znam żadnego pacjenta z którym mógłbym porozmawiać i naocznie te efekty zobaczyć.

Podobnie z resztą jest z większością klinik tu wklejanych.

 

A w ciemno już nigdzie nigdy nie pojadę. Lekarz Kolasiński, który miał mi zrobić dobry przeszczep, zamiast tego wyleczył mnie z naiwności. Drogie było to leczenie, ale skuteczne.

 

Teraz więc uważam: nie ma efektów, nie ma kliniki. Jak ktoś uważa inaczej... droga wolna - jego łeb, nie mój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...