free web hit counter Skocz do zawartości
delpiero02

Problem miękiego penisa.

Rekomendowane odpowiedzi

otóz zauwazylem , ze mój penis w zwodzie jest mieki, dawniej tak nie bylo, mozna bylo wrecz powiedziedz ze był twardy jak skała.

teraz Ciezko mi sie podniecic, jedynie moja dziewczyna jeszcze mnie podnieca, a tak to wogole.Kiedys zawsze rano , penis stał , a teraz wogle, czym to moze byc spowodowane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a myslisz ze jak go zostawie to wszytko wroci do normy?? i jak go ostawiać? bo w sumie rzez caly okres brania fina wlosy leciały mi, wiec tak naprawde nie wiem czy mi pomógł , qle ktos tu powiedzial ze mógl tak na mnie działać, ze spowolnij proces łysienie mimo ze wsłosy nadal leciały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie uboki po finie są do zaakceptowania tylko jeżeli nie są naprawdę duże i co najważniejsze fin działa. U Ciebie może i działa, ale czy zadawalająco? Ja na Twoim miejscu zrezygnował bym z fina dla lepszego zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez, ttak myśle u mnie fin sie nie spawdził. takze zrezygnuje z niego. bede na poczatku brał go co dwa dni. co Wy na to?/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Finasteryd. Tutaj masz fajnie opisane jak go odstawiać. Wydaje mi sie że sam tak bym właśnie to robił.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak często się kochasz,masturubujesz? może odpuść sobie na dłuższy czas na przykład z 3 dni z seksu czy masturbacji, jeśli robisz to po kilka razy dziennie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi zdążało się podczas przyjmowania finasterydu (1,5 roku) że podczas seksu nie mogłem osiągnąć wzwodu lub gdy już mi się udało penis nie miał "oczekiwanej" twardości, o ile można tak to opisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...