free web hit counter Skocz do zawartości
wicherowski

Flydoctor Cayra Clinic wyjazd grupowy 4800 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wczoraj wróciłem ze Stambułu, skorzystałem z oferty flydoctor.pl wyjazd grupowy - klinika w Stambule Cayra Clinic. Decyzję podjąłem dosyć szybko, firmę organizującą wybrałem z polecenia. Poleciało kilka osób z większym lub mniejszym łysieniem, na miejscu był cały czas opiekun flydoctor.

Ogólnie brak zastrzeżeń, nie było opóźnień, nie było problemów, organizacja na naprawdę wysokim poziomie. 

Sam zabieg trwał u mnie z 7 godzin. Bolało tylko podczas podawania znieczulenia. Później już brak bólu, ogólnie relaks.

Jak widzicie na zdjęciach, łysienie było u mnie rozległe, czoło podniesione, czubek głowy łysiejący mocno, zakola spore.  Mam 33 lata.

Jestem bardzo zadowolony z nowej linii włosów. Z tego co mówili obniżyli czoło, zagęścili czubek, a resztę graftów wzięli na zagęszczenie reszty głowy (tam gdzie jeszcze mam włosy). 

Nie wiem czy brać fina, będę wdzięczny za Wasze rady. 

Donor wygląda dobrze, nic mnie już nie boli. Głowa jeszcze trochę spuchnięta, ale nie ma jakiegoś dyskomfortu - funkcjonuję normalnie.

Reszta grupy była zadowolona, ale wiadomo, że wszyscy będą zadowoleni dopiero jak będą efekty.

Zapłaciłem 2700 euro plus bilety lotnicze. Za powołanie się na mnie (wicherowski z forum) 100 euro zniżki.

 


Oceńcie proszę jak to widzicie. Będę też wdzięczny za rady jak pielęgnować to co tu teraz mam.

pokonaj1.jpg

pokonaj2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...