free web hit counter Skocz do zawartości
Raffaello26

Laptop do 2100zł

Rekomendowane odpowiedzi

Jakos nie bardzo za ta cene co podales wydaje mi sie ten komputer ok. W tej cenie poszukaj cos z i5 i minimum 8 gb ramu skoro glownie chodzi Ci o szybkosc pracy i internet. Jezeli karta graficzna moze byc zintegrowana czy tam jakas slabsza dedykowana to bez problemu skupisz sie na bardzo dobrym procesorze i pamieciach w tej cenie:) 4 miesiace temu za 2400 kupilem MSI( malo znana jeszcze firma w pl i troche rezykowalem, ale nie narzekam i sie oplacalo) 8gb ramu 1333 , i5 3210m z 2500-3100 turbo, 500gb hdd i bardzo dobra grafika gf 640gt 2gb. Takze polecam MSI bo poza glosna praca przy grach nie mam na co narzekac(chociaz i tak mi to nie przeszkadza, bo grajac ma slychac ze sprzet dziala, przyzwyczailem sie przy starych pc do tego ) nie grzeje sie tak jak moj wczesniejszy hp pavilion imoze tylko raz zawiesil jakis program przez ten okres czasu wiec jestem pozytywnie zaskoczony:)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z linka kosztuje 2099. A co wogule myslisz o Toschibie? AngelOntheEarth a gdzie kupiłes MSI na necie czy jakas siec? Cięzko znaleśc z i5 ponizej 2400 a to dlamnie za drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, planuje zakup laptopa do kwoty 2100zł. Parametry:

- procesor inter core i3

- ram 4BG

dysk 500

Laptop głownie bedzie mi słuzył do internetu. Mocno zastanawiam sie nad Toschibą

http://www.toshiba.pl/laptops/satellite ... -l850-1n3/

Czy mogłby ktoś cos doradzić?

 

Będziesz używał tego do gier (głównie ? Angel ma rację, za te pieniądze konfiguracja raczej słaba). Rozejrzyj się za HP ProBookiem - bardzo dobra ogólna jakość/ceny.

ps między i3, a i5 nie ma dużej różnicy w normalnym użytkowaniu, za to 8gb ramu to 'must'.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, planuje zakup laptopa do kwoty 2100zł. Parametry:

- procesor inter core i3

- ram 4BG

dysk 500

Laptop głownie bedzie mi słuzył do internetu. Mocno zastanawiam sie nad Toschibą

http://www.toshiba.pl/laptops/satellite ... -l850-1n3/

Czy mogłby ktoś cos doradzić?

 

Będziesz używał tego do gier (głównie ? Angel ma rację, za te pieniądze konfiguracja raczej słaba). Rozejrzyj się za HP ProBookiem - bardzo dobra ogólna jakość/ceny.

ps między i3, a i5 nie ma dużej różnicy w normalnym użytkowaniu, za to 8gb ramu to 'must'.

 

Na szybko poszukane:

http://allegro.pl/hp-probook-4540s-2x2- ... 34428.html z tym, że procesor AMD. Dodaj do ceny system Windows (około 300zł?). Według mnie w tej cenie to najlepsza opcja. Sam mam ProBooka 4540s, z tym że w mocniejszym configu (i7 etc.). Jak to w modelach dedykowanych dla biznesu jakość wykonania bardzo dobra (a mówi to poprzedni użytkownik EliteBooka i oryginalnego jeszcze ThinkPada), jest duży dysk, 8gb ramu, grafika pozwoli w coś tam pograć. Procesor nieco odstaje, ale nie powinno być to szczególnie wąskie gardło.

Edytowane przez Gość

Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupowalem na allegro:) Jak sie nie da znalezc w tej cenie skoro sie da?;d MSI sa tansze bo moj kosztowal 4 miesiace temu 2400 a w tej cenie taka kose innych znanych marek musialbym dac z 3000 Jedyny mankament to jak wspomnialem w miare cicho nie chodza, ale mi to nie przeszkadza jezeli Tobie tak to poszukaj innej firmy;]

Masz 8gb ramu i i5 taki jak ja wiec chodzi jak przeciag ! Tak jak Skald wspomnial teraz wystarczy i3 , i5 czy i7 nie odczujesz, ale za rok czy dwa juz zobaczysz roznice dlatego lepiej miec w tej cenie i5, bo ten procek jest bardzo dobry.Oczywiscie ram zawsze mozna dokupic, ale lepiej dokupowac majac 8 niz przy 4. Nawet karte masz kose nieznacznie gorsza od mojej! Pograsz przy niej we wszystkie gry 2012 na minimum srednich detalach a wiekszosc na najwyzszych nawet chodzi:)

Edytowane przez Gość

Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście z HP oprócz Elitbooka którego kupiłem mojemu tacie nie polecam żadnych innych modeli...

 

W tej cenie szukałbym jednak jakiegoś Asusa z serii N (multimedialny laptop), lub jeśli masz możliwość dopłacić 400-500zł to możesz znaleźć elitbook powystawowego. Ja kupiłem za ok 2600zł, gdzie nowy kosztuje w granicach 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupowalem na allegro:) Jak sie nie da znalezc w tej cenie skoro sie da?;d MSI sa tansze bo moj kosztowal 4 miesiace temu 2400 a w tej cenie taka kose innych znanych marek musialbym dac z 3000 Jedyny mankament to jak wspomnialem w miare cicho nie chodza, ale mi to nie przeszkadza jezeli Tobie tak to poszukaj innej firmy;]

Masz 8gb ramu i i5 taki jak ja wiec chodzi jak przeciag ! Tak jak Skald wspomnial teraz wystarczy i3 , i5 czy i7 nie odczujesz, ale za rok czy dwa juz zobaczysz roznice dlatego lepiej miec w tej cenie i5, bo ten proces jest bardzo dobry.Oczywiscie ram zawsze mozna dokupic, ale lepiej dokupowac majac 8 niz przy 4. Nawet karte masz kose nieznacznie gorsza od mojej! Pograsz przy niej we wszystkie gry 2012 na minimum srednich detalach a wiekszosc na najwyzszych nawet chodzi:)

 

Generalnie masz rację, ale ja przy laptopie bardzo zwracam uwagę na jakość wykonania. Dlatego wg mnie lepiej trochę z configu poświecić na rzecz dobrej/bardzo dobrej jakości. W laptopie tak już jest, że jak coś siądzie (obudowa/klawiatura/touchpad) to koszty naprawy są raczej duże. Ostatni mój lapek wytrzymał 5 lat i jest na chodzie, choć już go nie używam. Mój pierwszy ThinkPad również dalej działa (a przynajmniej działał jak ostatnio go uruchamiałem żeby coś tam przerzucić).

 

Najlepiej podskocz do X-Koma czy innego sklepu i na żywo przekonaj się co Ci odpowiada, a co nie. Weź przy okazji do ręki tego ProBooka, gwarantuję Ci, że zobaczysz ogromną różnicę pomiędzy nim, a innymi w tej półce cenowej.

Edytowane przez Gość

Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykonanie to nie szybkosc itd. Akurat mnie zadowala dobre wykonanie a super podzespoly niz na odwrot;] Co do hp to mialem jeden i nigdy wiecej! Przegrzewaja sie i ciagle cos z plyta glowna, karta graficzna a glownie chlodzeniem nie tak! No zobaczymy w dluzszej perspektywie czasu jak MSI sie sprawdzi , ale jak bedzie na lata tak jak dotad to bedzie moja jedyna firma laptopow na x lat;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wykonanie to nie szybkosc itd. Akurat mnie zadowala dobre wykonanie a super podzespoly niz na odwrot;] Co do hp to mialem jeden i nigdy wiecej! Przegrzewaja sie i ciagle cos z plyta glowna, karta graficzna a glownie chlodzeniem nie tak! No zobaczymy w dluzszej perspektywie czasu jak MSI sie sprawdzi , ale jak bedzie na lata tak jak dotad to bedzie moja jedyna firma laptopow na x lat;]

 

Nie wiem jak ogólnie z laptopami HP, ale linia biznesowa EliteBook to igła, nie było się do czego przyczepić. Teraz jestem użytkownikiem ProBooka (już od pół roku około) i na dzień dzisiejszy też wszystko super. Myślę, że nie ma co porównywać linii biznesowych to standardowych modeli. Jak pisałem, ja jestem fetyszystą jakości wykonania, a tutaj mam aluminiową obudowę, wszystko idealnie spasowane. Wiadomo, coś za coś, natomiast jeżeli laptop ma być używany głównie do internetu to warto postawić na jakość wykonania. Takie jest moje zdanie


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Laptop głownie bedzie mi słuzył do internetu.

 

Jak potrzebujesz laptopa głównie do Internetu to kupisz za ok 1000 zł - jakąś używkę IBM ThinkPad z serii T (Titan), np od niemieckich firm, które wymieniają stary sprzęt na nowy.

 

Kupiłem takich laptopów już 7-8 na zakład i są prawie niezniszczalne. Przy dobrze postawionym XP-ku chodzą jak talala i naprawdę nie ma po co zmieniać na nowszy. No chyba, że w pogoni za.... modą.

 

Ale jak ktoś chce płacić parę tysięcy nie za produkt, tylko za jego specyfikację, a potem za 2-3 lata kupować nowego, bo stary się zepsuł, to wtedy podejście oczywiście się zmienia.

 

 

A tak nawiasem mówiąc, to nie kupisz naprawdę dobrze wykonanego i jednocześnie nowego laptopa za mniej niż 7-8 tysięcy. Mówię to na własnym doświadczeniu, a przewinęło się przez moje ręce trochę sprzętu w różnych kategoriach cenowych.

Kto miał coś z górnej półki, ten wie jaka jest różnica między dobrym wykonaniem, a tandetnym plastikiem. Dobre wykonanie to niemal kompletny brak usterek (może się zużyć ew napęd DVD lub dysk od upadku, ale to się wymienia bez problemów).

To także laptop, który kilkukrotnie zmienia właściciela i mimo to żyje bez końca, dopóki ktoś nie uzna, że kompletnie się zestarzał. Ale w takim przypadku przynajmniej wiadomo za co się płaci, bo płaci się raz, a dobrze.

 

To tak jak w samochodach - zużyła mi się np sonda lambda i najpierw kupiłem nówkę, która posłużyła mi pół roku, a potem kupiłem używany oryginał za te same pieniądze i jak narazie od roku działa bez zarzutów.

Z innymi częściami mam podobne doświadczenia.

Za wykonanie się płaci - nie ma cudów, a jak nie masz pieniędzy, to lepiej kupić dobrze wykonaną używkę niż tandetną nówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Laptop głownie bedzie mi słuzył do internetu.

A tak nawiasem mówiąc, to nie kupisz naprawdę dobrze wykonanego i jednocześnie nowego laptopa za mniej niż 7-8 tysięcy. Mówię to na własnym doświadczeniu, a przewinęło się przez moje ręce trochę sprzętu w różnych kategoriach cenowych.

Kto miał coś z górnej półki, ten wie jaka jest różnica między dobrym wykonaniem, a tandetnym plastikiem.

 

Miałem IBM'a serii T - sprzęt legendarny jeżeli chodzi o wytrzymałość. Natomiast nie do końca się z Tobą zgadzam. Obecnie Toshiba Tecra jest dostępna od około 3000, podobnie EliteBook. To są laptopy naprawdę wysokiej klasy, oczywiście obudowa z plastikiem nie ma wiele wspólnego ProBook, który podesłałem wykonany jest w około 70% z aluminium, jedynie dolna część obudowy to plastik. Oczywiście wymieniony przez Ciebie ThinkPad > ProBook, ale mówimy o stosunku cenowym 2:1 praktycznie Używane laptopy to śliski temat i na skalę masową ma to na pewno sens, dla siebie jednak raczej bym nie kupił (o ile nie byłbym do tego zmuszony).


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Używane laptopy to śliski temat i na skalę masową ma to na pewno sens, natomiast sobie raczej bym nie kupił (o ile nie byłbym do tego zmuszony).

 

Nie rozumiem za bardzo o czym mówisz. Sam kupiłem mnóstwo używanego sprzętu, który przeżył niejedną nówkę, a kosztował ułamek ceny nówki.

 

Oczywiście trzeba wiedzieć co i gdzie się kupuje, ale kupowanie zawsze wymaga rozeznania. Świadome kupowanie jest sztuką.

Np. w Katowicach znalazłem firmę, która sprowadzała laptopy z Niemiec.

Tam były korporacje, które wymieniały masowo stare, ale niegdyś dobre i cholernie drogie (a przez to dobrze wykonane), laptopy na nowe - równie drogie.

Takie korporacje zazwyczaj pozbywają się starego sprzętu masowo, za śmieszne pieniądze. Polska firma tylko wymienia klawiatury (z niemieckiego układy na amerykański), ew dysk twardy i dokłada pamięci. I masz laptopa jak talala!

 

Mówię na podstawie solidnego doświadczenia - jak pisałem 7-8 sztuk. Że nie policzę laptopów, które kupili znajomi, za moją radą. Gdzie ty tu widzisz śliski temat ?

No chyba, że ja miałem w cholerę szczęścia, ale raczej nie polegam na szczęściu. Potrafię kupować tanio i dobrze. Gdybym Ci dał do ręki laptopa z postawionym przeze mnie systemem (czysty, wyszlifowany), zobaczyłbyś, że można za tys zł mieć laptopa, który działa paradoksalnie wyraźnie szybciej niż marketowy syf za 3 tys zł. I to pomimo, że kosztuje ok 3x mniej.

 

Kto nie miał z tym styczności, ten zawsze będzie żył reklamowej rzeczywistości, która przekonuje, że trzeba mieć 4-rdzeniowy procesor, żeby móc przeglądać stronki w Internecie.

Kiedyś systemy obrony USA miały rząd wielkości słabszy sprzęt, a także wysyłano przy jego sterowaniu ludzi na księżyc, ale ludzie nie myślą i zawsze będą gonić królika - coraz lepszy, coraz szybszy procesor, coraz więcej RAMu, a sprzęt nadal chodzi jak gówno.

Akurat na temat komputerów (a jestem informatykiem, który budował sieci Internetowe), mam swój pogląd i wiem jak wyprany przez reklamy i kolorowe czasopisma mózg, ma typowy konsument, bo miałem z nim styczność na codzień.

 

Obecnie Toshiba Tecra jest dostępna od około 3000, podobnie EliteBook. To są laptopy naprawdę wysokiej klasy, oczywiście obudowa z plastikiem nie ma wiele wspólnego

 

Wiesz nie chcę się ustosunkowywać do konkretnego modelu, bo i tak nie jestem w stanie wykonać odpowiednich testów - musiałbym kupić kilka sztuk, parę lat poużywać w różnych warunkach i wtedy bym ci powiedział, czy masz rację

 

Ale podejdę do tematu bardziej ogólnie, z szerszej perspektywy... Otóż pamiętam parę słów od gościa, który akurat studiował elektronikę i mówił na temat wykonania elektroniki w Chinach. Ogólnie to można było wyznaczyć chińczykom określone parametry jakościowe, które elektronika ma spełniać i tak też zrobili, tyle, że wtedy cena poszybowała radykalnie do góry.

 

Nikt ci nie zrobi dobrej elektroniki, mechaniki, czy czegokolwiek, za niewielkie pieniądze. Oczywiście może trafić się szczęśliwy wyjątek, ale raczej to efekt szczęścia niż planowania.

 

Dobry sprzęt tanio, można kupić niemal wyłącznie z drugiej ręki - ktoś sprzeda tobie tanio coś, bo sam wymienia na nowe, nowocześniejsze, a stać go na to, żeby kupić coś podobnej jakości.

 

Z komórkami jest podobnie. Weź sobie np przejrzyj chińskie podróbki takiego hmmm Samsunga - są komórki z Androidem, które wyglądają dokładnie tak samo i nawet taka sama specyfikacja jak odpowiadający im model Samsunga, a kosztują czasem nawet 3x taniej niż odpowiednik.

Tyle, że np po pół roku ekran dotykowy zaczyna reagować dziwnie na dotyk (np klikasz w jednym miejscu, a efekt jest w innym lub w kilku innych), albo robią się plamy na wyświetlaczu i to tylko dlatego, że komórka była noszona w spodniach (nacisk z kieszeni z dżinsów). Można o tym poczytać na forach, żeby nie było, że wymyślam.

 

Za to z drugiej ręki, kupiłem niejedną dobrą komórkę za niewielkie pieniądze, wyszlifowałem system i potem dobrze mi służyła, aż nie sprzedałem kolejnemu właścicielowi.

Bo jak coś kosztowało kiedyś duże pieniądze i jest dobrze wykonane, a poprzedni właściciele w miarę szanował, to jeszcze długo posłuży kolejnemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używane laptopy to śliski temat i na skalę masową ma to na pewno sens, natomiast sobie raczej bym nie kupił (o ile nie byłbym do tego zmuszony).

 

Nie rozumiem za bardzo o czym mówisz. Sam kupiłem mnóstwo używanego sprzętu, który przeżył niejedną nówkę, a kosztował ułamek ceny nówki.

 

Oczywiście trzeba wiedzieć co i gdzie się kupuje, ale kupowanie zawsze wymaga rozeznania. Świadome kupowanie jest sztuką.

Np. w Katowicach znalazłem firmę, która sprowadzała laptopy z Niemiec.

Tam były korporacje, które wymieniały masowo stare, ale niegdyś dobre i cholernie drogie (a przez to dobrze wykonane), laptopy na nowe - równie drogie.

Takie korporacje zazwyczaj pozbywają się starego sprzętu masowo, za śmieszne pieniądze. Polska firma tylko wymienia klawiatury (z niemieckiego układy na amerykański), ew dysk twardy i dokłada pamięci. I masz laptopa jak talala!

 

Przedstawię Ci mój punkt widzenia. Kupuję nowy sprzęt, zawsze wybieram taki z 3 letnią gwarancją (mój obecny ProBook taką ma, wcześniejszy EliteBook i ThinkPad podobnie) i mam spokój. Nie interesuję się co się stanie, kiedy i ile to będzie kosztować - ot odsyłam sprzęt, dostaję zamiennik i tyle (zaznaczam, że tak dobra obsługa ma miejsce często tylko przy zakupie sprzętu biznesowego, Probook, którego polecałem w swoim pierwszym poście tutaj, jest tego rodzaju sprzętem). Możesz kupić laptopa i za 10 tys. zł, ale będzie w nim ten sam procesor/grafika/ram/karta sieciowa/często inny osprzęt, które są w laptopach x razy tańszych. Wszystko zawsze może paść, mając gwarancję zwyczajnie się tym nie martwię.

 

Kto nie miał z tym styczności, ten zawsze będzie żył reklamowej rzeczywistości, która przekonuje, że trzeba mieć 4-rdzeniowy procesor, żeby móc przeglądać stronki w Internecie.

Kiedyś systemy obrony USA miały rząd wielkości słabszy sprzęt, a także wysyłano przy jego sterowaniu ludzi na księżyc, ale ludzie nie myślą i zawsze będą gonić królika - coraz lepszy, coraz szybszy procesor, coraz więcej RAMu, a sprzęt nadal chodzi jak gówno.

Akurat na temat komputerów (a jestem informatykiem, który budował sieci Internetowe), mam swój pogląd i wiem jak wyprany przez reklamy i kolorowe czasopisma mózg, ma typowy konsument, bo miałem z nim styczność na codzień.

 

Zgadzam się z Tobą. Natomiast nie jest moim celem wojować z całym światem. Nie chce mi się szukać starych wersji przeglądarek, klientów itd. Raz na 4-5 lat stać mnie na wydatek rzędu 2500zł, co zapewnia mi spokój na 3 lata (gwarancja) i sprzęt, który przynajmniej początkowo "chodzi" jak marzenie (nic wbrew temu co sugerujesz nie muli ). Nie jest też tak, że jestem laikiem i stąd ten wybór - sprzęt komputerowy i ogólnie komputery od czasów podstawówki były moją pasją i choć moja kariera zawodowa poszła w trochę innych kierunku (związanym nieco, bo prawo własności przemysłowej związane z rejestracją patentów na programy komputerowe to też moja działka), więc to i owo potrafię. Oczywiście można taniej, czy lepiej to kwestia dyskusyjna. Laikowi na pewno poleciłbym kupno nowego komputera z gwarancją.

 

Ale podejdę do tematu bardziej ogólnie, z szerszej perspektywy... Otóż pamiętam parę słów od gościa, który akurat studiował elektronikę i mówił na temat wykonania elektroniki w Chinach. Ogólnie to można było wyznaczyć chińczykom określone parametry jakościowe, które elektronika ma spełniać i tak też zrobili, tyle, że wtedy cena poszybowała radykalnie do góry.

 

Nikt ci nie zrobi dobrej elektroniki, mechaniki, czy czegokolwiek, za niewielkie pieniądze. Oczywiście może trafić się szczęśliwy wyjątek, ale raczej to efekt szczęścia niż planowania.

 

Dobry sprzęt tanio, można kupić niemal wyłącznie z drugiej ręki - ktoś sprzeda tobie tanio coś, bo sam wymienia na nowe, nowocześniejsze, a stać go na to, żeby kupić coś podobnej jakości.

 

Nikt nie mówi o niewielkich pieniądzach. Tecra to najwyższy model Toshiby, podobnie jak ThinkPad T/W czy EliteBook od HP. Wszystkie z nich są cudownie wykonane. Niemniej ceny tych modeli zaczynają się od 3-4 tys., nie 7-8. Oczywiście jeżeli ktoś potrzebuje kartę dedykowaną dla programów graficznych, specjalnie zabezpieczanego twardziela i cudaśną ochroną danych - zapłaci 7-8 tys., jednak jakość wykonania jako taka będzie ta sama. Rozumiem, że nie da się najlepiej za najtaniej, dlatego cena Tecry z tą samą konfiguracją co przeciętny laptop to min. +1 tys. zł, ThinkPad +1.5 tys. zł etc. Co do ProBooka, którego proponuję. Do ThinkPada trochę mu brakuje, ale kosztuje też 2 razy mniej. Ma aluminiową obudowę, wykonany jest naprawdę solidnie, w miarę cichy, ładna gwarancja - jak dla mnie w kategorii cena/jakość nie ma obecnie lepszego modelu.

Edytowane przez Gość

Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe niedopatrzenie - polecany przeze mnie laptop ma procesor Intel Pentium Dual Core, nie AMD A6, ale to wyłącznie lepiej. B980 ma wydajność mniej więcej na poziomie i3, w tej cenie rewelacja więc (http://allegro.pl/hp-probook-4540s-2x2- ... 34428.html). Porównanie Pentium i i3 - http://cpuboss.com/cpus/Intel-Pentium-B ... fferences/.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald ten Probook ma gwarancje na 12 m-cy.

Każdy laptop obecnie jest Mady in Chiny. Nastawiłem sie na Toschibe a teraz już sam nie wiem którego wziąść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skald ten Probook ma gwarancje na 12 m-cy.

Każdy laptop obecnie jest Mady in Chiny. Nastawiłem sie na Toschibe a teraz już sam nie wiem którego wziąść

 

Tak, ale w przeciągu 12 miesięcy można wykupić przedłużenie o 24 miesiące (czyli do 3 lat). Ja kupiłem za około 80zł i myślę, że obecnie cena jest podobna. Tak jak pisałem, przejedź się do sklepu i zobacz dane laptopy na żywo. Porównasz i zobaczysz co Ci najbardziej pasuje jeżeli chodzi o wygląd i wykonanie. Toshiba to dobra marka, choć mnie wykonanie Satellite akurat nie do końca się podoba. Ważne żeby Tobie pasowało


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...